Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek én összevissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek én összevissza mindent a kapcsolatomban? Szeretem, nem szeretem, kívánom, nem kívánom, hiányzik, nem hiányzik, hol ezt hol azt?

Figyelt kérdés

Állandóan érzelmi vasutakban vagyok.

Egyszer rajongásig imádom, másszor írkálni sem tudok mit, egyszer szakításon agyalok, másszor megijedek attól, hogy múlna bennem a szerelem és azt nem akarom, egyszer olyan, mintha unnàm, másszor többet akarok mint ő, szorosabbra fűzni, egyszer nem bírom nélküle, másszor hidegen hagy, egyszer úgy érzem lekezel és sértő, másszor ugyanarra azt, hogy szeret és boldogság vele, és így tovább.


Pár hónapos kapcsolat, én vagyok a nő. Sehogy nem tudom magam valahogy "fixálni".

Az érzelmek kb naponta változnak bennem.


Soha egyetlen kapcsolatomban sem voltam igy. Teljesen tisztában voltam magammal, a párommal, azzal, hogy mit akarok, mit nem. Az érzelmeim nem volt hullámvasút.



2021. márc. 24. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Szeretem, nem szeretem, kívánom, nem kívánom, hiányzik, nem hiányzik, hol ezt hol azt?


én vagyok a nő.


ennyi

2021. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

"én vagyok a nő."


Ezen nem lepodtem meg. Neked nem valo kapcsolat, nem kell azert osszejonni valakivel csak hogy neked LEGYEN valakid. Az nem ciki ha megkerdik a baratnok hogy van-e pasid es azt mondod nincsen.

2021. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Bipolar
2021. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem az volt a tippem, hogy ezeket ő maga váltja ki belőlem.

Vagy nem jó felé gondolkozom?

2021. márc. 24. 10:15
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy írta a 3 ez valami mentális betegség lehet a részedről..
2021. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Mintha én írtam volna ki a kérdést, szóról szóra.

És én sem tudom mit tegyek, ugyanúgy a nő vagyok a kapcsolatban:(

2021. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Nálam is ugyanez
2021. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!