Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 2 éve nincs semmilyen szexuális kapcsolatom a férjemmel?

Figyelt kérdés
Szexen kívül egy tökéletes társ a férjem. Apaként, Férjként, egy szót se szólhatok.. beszélgetünk, vannak külön . és együtt is programjaink. Nem vagyunk "besavanyodva" , nincsenek problémák abból ha bármelyikünknek is külön programja van barátokkal, megadjuk egymásnak a szabadságot, tudom hihetetlenül hangzik, de soha nem veszekszünk semmin, mindent meg tudunk beszélni, szóval kívülállóként minket mindenki az ideális párnak tart.. de azt senki nem tudja hogy a szex már nem működik... már évek óta nem.. és a 44 évemmel úgy érzem még fiatal vagyok ahhoz hogy ez ne működjön.. tanácsokat szeretnék mit tegyek? lehet megcsal? jöhetnek ilyen hozzászólások is... tanácstalan vagyok és kicsit frusztrált ilyen téren.. szeretem és azt szeretném ha minden rendben lenne :) nem is tudom mit várok a hozzászólásokból.. de jó volt leírni--

2021. febr. 14. 23:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
19%
Csak azt tudom mondani, hogy fantasztikus időérzéked van.
2021. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
91%

Ha mindent meg tudtok beszelni, akkor ezt is.:)

De ha nem szeretnél erről a témáról társalogni, akkor lépj Te. Esetleg dobd fel a külsőd (smink,szexi fehérnemű), s csábítsd el.

Ha megcsalna azt szerintem éreznéd.

2021. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:

1: lehet nem is olyan jó az időérzékem mert ha elkezdek számolgatni már több mint 2 év :)


2: én próbáltam... kezdeményezni szexet-beszélgetést is erről.. voltak eü problémái is, amit kivártam.. vártam utána a kezdeményezést mert úgy éreztem neki kell kezdeményeznie amikor már rendben van.. háát várhattam.. beszélgettünk utána is, nagyon szeret (érzem is!) de a szex nem megy... és lehet hogy baromi hülyén hangzik de ezen kívül baromi jó a kapcsolatunk.. el nem hagynám senkiért :) de basszus baromi fiatal vagyok ahhoz hogy ne szexeljek többet :D

2021. febr. 14. 23:26
 4/67 A kérdező kommentje:
óóóó és nem olyat várok hogy csald meg keress szexpartnert és minden oké! azt a lelkiismeretem nem engedné :) tényleg nem tudom mit várok a hozzászólásoktól... mindenesetre végre kiírni magamból jó érzés volt :) és ha valaki egy olyan ötlettel jön amit még nem próbáltam-próbáltunk már megérte...:)
2021. febr. 14. 23:31
 5/67 anonim ***** válasza:
96%

Esetleg egy párterápia, vagy szexológus felkérése mennyire opció?

Akar pszichológus vagy mentálhigiénés szakember

2021. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha olyan jó lenne a kommunikáció köztetek, akkor ezt is megtudnàtok beszélni. Ezen csak együtt tudtok változtatni.


De ő mondta már, hogy miért nem akarja? Magát a szexet nem kívánja vagy téged?

2021. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond ha rákérdzel? Mi az ok? Miért nem megy? Elhíztál vagy mi? Megszokás?
2021. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
88%
Rakd telle a szobát gyertyákkal és várd valami szexis új fehérneművel és mássz rá. Ha ez sem segít akkor passzolom.
2021. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
ez az opció azért nehéz, mert ő eü dolgozó és személyesen ismeri az ilyen terepautákat-szakembereket és tuti nem nyílna meg nekik (nagyon pasiból van ilyen téren) - bár őszintén szólva magam részéről sem gondolkodtam ilyenen még, mert én meg természetgyógyász vagyok aki igyekszik maga megoldani az ilyen problémákat külső segítség nélkül (hisz ezeket tanultam) - de elgondolkodtató... köszönöm a tippet, lehet túlságosan bíztam magamban (de miért is ennyi év után? :D vicces...) tényleg köszönöm! ezért kellenek a kérdések hogy felnyissák az ember szemét, hogy van más opció is.. ne akarj te mindent magadtól-egyedül megoldani...
2021. febr. 15. 00:12
 10/67 A kérdező kommentje:
6-7: ha rákérdezek: fáradt.. sok a munka.. kevesebbet fog már bevállalni érzi ő is hogy már ez így nem megy.
2021. febr. 15. 00:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!