Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a rosszfiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rosszfiúkra vágynak a nők?

Figyelt kérdés

Adott egy srác aki rendes,jól tanul,kedves,jószívű,nem is néz ki rosszul.

Adott egy másik,aki drogozik,összevissza puskázik,ilyen most menő göndör haja van,a kedvenc sorozata a közgelyes Nagy pénzrablás, füvezik,bunkó,játszik a lányokkal.

Adott egy lány aki rendesnek tűnik,okos,stb éd mégsem a rendes srácot hanem ezt a s@@gfejt választja.

Miért lehet ez? Miért mindig a drogos rosszfiú kell a nőknek? És akkor mirt sírnak ha a rosszfiúk átvágják őket,le se sz@rják őket? Aztan legközelebb mégis a rosszfiút választják megint....

21F



2021. márc. 24. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
81%
Tehát minden nő drogos pasival van. Értem. Te mit szívtál?
2021. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Nem minden,de a korosztályom, a 18-22 évesek nagy része.
2021. márc. 24. 15:57
 3/70 anonim ***** válasza:
54%
Azért, mert a lázadása imponáló, érdekes. Te meg unalmas vagy. Add fel
2021. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
44%

Mert ők izgalmasabbak és jobban hatnak az ösztönökre. Nagyon szépen hangzik egy normális srác, de az ösztönök nem emiatt indulnak be. Az emberek pedig ösztönlények.

(Egyébként meg, itt kifogsz kapni, hogy mégis hogy mondhatod azt, hogy a nők nem a kedves pasikra gerjednek rá. Itt népszerű dolog azt hazudni, hogy a nőknek csak a normális pasik kellenek.)

2021. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert valaki mást választottak helyetted. Most te sírsz, ez se jobb
2021. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
32%
mert a jófiúk unalmasak.
2021. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
87%
Én nem erre vágyok, de mindenki az aki velem kezd ki így nincs más választásom bele kell törődnöm, hogy a normálisaknak nem kellek mert nem is kezdeményeznek nálam vagy nem vagyok nekik jó. Ezért nem jöttem össze még nem jó férfival mert egyikőjük sem akart velem lenni vagy viszonozni. De eljutottam oda , hogy inkább maradok egyedül, mint megint átélni ezeket a megaláztatásokat. 27N
2021. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
0%
#7: Ilyen szöveggel, ugye nem sorolod magad a normális nők közé?
2021. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
35%

Ha látnánk képet, rögtön kiderülne hogy a seggfej jól néz ki, a rendes srác meg max egy közepes.

100% hogy erről van szó, láttam már az életben eleget.

2021. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
89%

Már a leírásodból is látszik, hogy nem vagy "kedves, normális srác"


"most menő göndör haja van,a kedvenc sorozata a közgelyes Nagy pénzrablás"


Kb mintha 16 éves lennél.

2021. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!