Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a rosszfiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rosszfiúkra vágynak a nők?

Figyelt kérdés

Adott egy srác aki rendes,jól tanul,kedves,jószívű,nem is néz ki rosszul.

Adott egy másik,aki drogozik,összevissza puskázik,ilyen most menő göndör haja van,a kedvenc sorozata a közgelyes Nagy pénzrablás, füvezik,bunkó,játszik a lányokkal.

Adott egy lány aki rendesnek tűnik,okos,stb éd mégsem a rendes srácot hanem ezt a s@@gfejt választja.

Miért lehet ez? Miért mindig a drogos rosszfiú kell a nőknek? És akkor mirt sírnak ha a rosszfiúk átvágják őket,le se sz@rják őket? Aztan legközelebb mégis a rosszfiút választják megint....

21F



2021. márc. 24. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
34%

#39: Én is szívesen olvasnám az érveid. Vannak?


#40: El, ez jogos. Az a baj, hogy itt mást nem lehet csinálni néha. Unalmas, hogy néhány ember egyszerűen csak annyira képes, hogy beszól. És láthatóan, erre elég nagy igény van az oldalon.

2021. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
98%

Nem a rosszfiúk jönnek be, hanem aki talpra esett és nem ilyen tutyimutyi. Ezek között bőven van, aki nem bunkó és izgalmas vele az élet.

Plusz az ilyen irigykedő, önbizalomhiányos fiúk kifejezetten taszítanak.

Amúgy meg gondolom semmit nem tudsz a csajról, csak azt hogy "rendesnek tűnik, okos" blablabla, de semmi személyeset és nem is beszélgettél vele még normálisan, ahogy elnézem.

Nekem nem tűnsz éppen rendes srácnak egyébként, gyűlölködsz egy másik emberre, mert te nem éred el, amit ő, ez rohadtul nem kedves, rendes.

2021. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kérdés jól megmutatja, mi a baj a "rendes" srácokkal.
2021. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
74%
Az a csaj aki drogos pasival áll össze nem sokkal jobb nála. És ne mondd rá hogy okos. Mert okos nő nem jön össze egy drogos luzerrel. Viszont rólad is sokat elmond az hogy ostoba nők után szaladsz és őket tartod normálisnak.
2021. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
92%
Közben már értem, mi van veled: felszínes vagy és még irigy is. A pasinak menő göndör a haja (ami amúgy ha alapból olyan, akkor arról nem tehet), a tömeg sorozat a kedvence. Ez nem támasztja alá az érvelésed, nem tesz hozzá valami sokat a rosszfiú imidzshez, szóval hülyeség. Önmagában a fű miatt sem lesz bunkó meg "rosszfiú" valaki, vannak rendes ismerőseim, akik szoktak. Ezek többnyire olyan dolgok, amiket első ránézésre megmondasz valakiről, szóval egy egész személyiséget felhúzni egy külsőre, az azért felszínes dolog. Az én barátom is első ránézésre ez a "tipikus rosszfiú", pl. öltözködésre, meg cigizik, van önbizalma, a haja is göndör, pedig udvarias meg intelligens pasi
2021. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és nem azért, de én nem csodálkoznék, ha az ilyen megszomorodott pasik helyett mégis inkább a rosszfiúkat választják a lányok. (#45)
2021. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
15%

#46: "Ez a kérdés jól megmutatja, mi a baj a "rendes" srácokkal."

Meg azt is, hogy mi a baj az itteni "normális" nőkkel. Kapcsolatban lévő srácként megkaptam, hogy nőgyűlölő vagyok. Szerinted, ez normális?

2021. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
90%

nem olvastam el ezt a vitat, de a kerdesre valaszolva:


1. itt nem nokrol es ferfiakrol van szo, hanem legjobb esetben is lanyokrol es sracokrol. tinzeeves korban, huszas evek elejen meg azert mas ertekrend alapjan valasztanak maguknak part az emberek. kesobb felnottkorra azert valamennyire modosulnak a preferenciak es eloterbe kerul a stabilitas, belso tulajdonsagok stb.


2. attol meg, hogy te ismersz EGY ilyen lanyt, nem mind ilyen es nem feltetlenul ez az altalanos. de ismet sikerult egy jo kis altalanosito kerdest osszedobni.


3. ennyi erovel amugy azon is gondolkodhatnal, hogy sok fiu miert a kikent, magamutogato nagypofaju flegma ribik utan lohol, akik parasztok veluk, es miert ignoraljak a kedves, atlagosabb, intellektualisabb lanyokat.


4. korantsem biztos, hogy az a srac akkora seggfej rosszfiu, mint azt te hinni szeretned. feltetelezem, nem ismered es elfogult vagy, de siman lehet, hogy amugy egy jofej, ertelmes srac. nem tudhatod, mivel fogta meg a csajt.


5. a LEGFONTOSABB, ami miatt az ilyen kerdesek mindig szanalmat ebresztenek bennem, hogy altalaban a tortenetben szereplo ‘kedves, rendes’ sracok a valosagban se nem kedvesek, se nem rendesek, inkabb csak frusztralt, rosszindult kis luzerek, akik a masikra frocsognek, de meg vannak gyozodve a sajat tokeletessegrol. legtobbszor semmivel sem jobbak az altaluk seggfejnek feltuntetett rosszfiuknal, sot.


6. vegul pedig, ha tenyleg szo szerint igy is lenne, amit ketlek, akkor is, te minek foglalkozol mas lanyok dontesevel, mit kered oket szamon, hogy ki jon be nekik?! semmi kozod hozza.

2021. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
91%
#47 én ilyet nem írtam, szóval félrecímezted a hozzászólásod
2021. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
95%
47 tekintve a megnyilvánulásaidat, ez a normális reakció. Ha tényleg van párod, akkor jól titkolod, milyen vagy valójában.
2021. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!