Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a rosszfiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rosszfiúkra vágynak a nők?

Figyelt kérdés

Adott egy srác aki rendes,jól tanul,kedves,jószívű,nem is néz ki rosszul.

Adott egy másik,aki drogozik,összevissza puskázik,ilyen most menő göndör haja van,a kedvenc sorozata a közgelyes Nagy pénzrablás, füvezik,bunkó,játszik a lányokkal.

Adott egy lány aki rendesnek tűnik,okos,stb éd mégsem a rendes srácot hanem ezt a s@@gfejt választja.

Miért lehet ez? Miért mindig a drogos rosszfiú kell a nőknek? És akkor mirt sírnak ha a rosszfiúk átvágják őket,le se sz@rják őket? Aztan legközelebb mégis a rosszfiút választják megint....

21F



2021. márc. 24. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
20%

#24: Így van, senki sem húzott jobbra Tinderen. És balra sem, mert nem Tinderezek. Pár éve kapcsolatban vagyok, de ez mégis hogy jön a témához?

Az, hogy egy ilyen beszólás fel lett pontozva és SEMMI ellenérvet nem kaptam, csak lepontozást, gyönyörűen megmutatta, hogy mennyire igazam van.


#26: Nézd már meg az oldalt. A nőkre írt bármilyen negatív dolog azonnal lepontozást kap, a férfiakra írt beszólások meg felpontozást. Az oldalon érezhetően több a nő, már a válaszok színvonalából is látszik. Szóval, ne jöjjünk már mindig ezzel a szöveggel. Oké, hogy páran szociálisan alulfejlettek vagytok, de azért a többség felfogja, hogy mikor, melyik nem akad ki és gerjed rá a piros kezecskére.

2021. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
89%
30 igen és a nem jóképűek meg mind földre szállt angyalok, akiket a buta lányok nem értékelnek, csak futnak a gonosz jóképűek után. :(
2021. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
82%
31, én férfi vagyok. Árad a nőgyülölet a soraidból...
2021. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
30%

#33: Vegyétek már a fáradtságot, hogy összeraktok valami normális mondatot. Milyen nőgyűlölet árad a válaszomból? Attól, hogy nem idealizálom egyik nemet sem túl, már nőgyűlölő leszek? Te úgy vagy férfi, mint ahogy értelmes: Sehogy.

Ha cáfolni akarsz, akkor hajrá. Az nem cáfolat, hogy magad fölé köpsz és aláállsz. Mert, egy ilyen szintű beszólás kb. ezzel ér fel.

Attól, hogy képtelen vagy érvelni, még nem árad semmiféle nőgyűlölet a soraimból. Én a buta embereket nem szeretem.

2021. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
67%
Nem vitatkozom ilyen untintelligens, agresszív p*csökkel ne haragudj.
2021. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
77%
Folytathatod egyébként a fröcsögő oltogatást, ha neked ettől jobb életed lesz, engem nem hat meg, csak kapod folyamatosan a lepontozást, illetve a hozzászólások jelentését.
2021. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
2%
Öhm... Akkor milyen az élet magaddal? Te káromkodsz, én meg érvelek. Ugye nem gondolod, hogy kettőnk közül te vagy az intelligens?
2021. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
61%

Fröcsögő oltogatás=érvelés? Elgondolkodtató.

A hozzászólásomon meg nincs mit jelenteni. A tieden ellenben van. Veled ellentétben, viszont én érvelni is képes vagyok és a cenzúrában sem hiszek. Elfogadom, hogy nálad az "intelligens" szint abból áll, hogyha fegyvertelen vagy, akkor csak beszólogatsz és jelentgetsz, de ilyen mélyre nem süllyedek.

2021. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
3%
Mondd tovább, hallgatlak! (vagyis olvaslak, na)
2021. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
68%
LOL sztem eltávolodtatok a témától
2021. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!