Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a rosszfiúkra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rosszfiúkra vágynak a nők?

Figyelt kérdés

Adott egy srác aki rendes,jól tanul,kedves,jószívű,nem is néz ki rosszul.

Adott egy másik,aki drogozik,összevissza puskázik,ilyen most menő göndör haja van,a kedvenc sorozata a közgelyes Nagy pénzrablás, füvezik,bunkó,játszik a lányokkal.

Adott egy lány aki rendesnek tűnik,okos,stb éd mégsem a rendes srácot hanem ezt a s@@gfejt választja.

Miért lehet ez? Miért mindig a drogos rosszfiú kell a nőknek? És akkor mirt sírnak ha a rosszfiúk átvágják őket,le se sz@rják őket? Aztan legközelebb mégis a rosszfiút választják megint....

21F



2021. márc. 24. 15:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%
#49: Bocsi, jogos!
2021. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
20%

#50: Mesélj már rólam, tényleg. Milyen vagyok? Tudok érvelni és értelmesen vitatkozni? Wow, mennyire gáz már... :/

Nem, a megnyilvánulásaimmal semmi probléma nem volt. Az a probléma, hogy egy ilyen szinten toxikus közeg észre sem veszi, hogy mennyire az. A való életben is ugyanezt mondom, ha társaságban vagyok és a nők erős többsége simán egyetért velem. Most, akkor a környezetemben élő nőkre is valamelyikőtök gyorsan rákiabálja, hogy nőgyűlölők? Anyám is nőgyűlölő?

Légyszi, miután ellenérveket nem kaptam, írd már le azt, hogy milyen vagyok. De ne csak valami beszólást, hanem tartalmas szöveget. Mondjuk, hogy mit kapott a szerelmem valentinra, hogy mivel leptem meg random pár hete és hasonló dolgokat.

2021. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
80%

Az esetek tobbsegeben amikor egy “nice guy” rinyal a “budosbunko meno parasztrol”, az adott budosbunkoval az egvilagon semmi baj nincs, csak nem csicskul be a lanyoknak, csak azert, mert lanyok, es ja, megenged maganak neha bunkonak tuno beszolasokat, megmozdulasokat, amik valojaban egyaltalan nem bunkok, csak szegeny “nice guy” nem mer (nem akar, ki tudja) igy viselkedni a lanyokkal, mert az o szemeben a lanyok valami emberfeletti istensegek, akiket imadni kell es allandoan kedvesseggel elhalmozni. Erre pedig a lanyok reakcioja altalaban: 🤢🤮🤢🤮

Bocs, de most nekem is volt egy ismerosom aki igy ramszallt, ajandekok minden nap, mindenben segiteni akart keretlenul allandoan, kb barmit csettinthettem volna neki, azonnal megcsinalta volna, es annyira elment tole a kedvem, hogy inkabb mar kerulom, es ja, logok azzal, aki mer nemet mondani es az ajandekhalmok helyett inkabb megmondja, hogy mekkora balfasz vagyok, ha epp az vagyok. Ja, a legszebb, hogy amugy kapcsolatban elek, es a nice guy ettol fuggetlenul nyomul, a “bunko srac” meg nem, nyilvan en sem ra, de ha szingli lennek, ezerszer inkabb egy ilyet valasztanek, mint az elobbit. A fu meg nem drog😃 Ilyen igazi fszparaszt drogdiler bortontoltelek novero gyokerre meg eleg ritkan buknak a normalis nok. Szoval inkabb szedd ossze magadat, lasd be, hogy nem te vagy a normalis, es mindenki mas hulye, es kezeld a noket is emberkent.

2021. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
5%

#53


Az ilyen történetekből kimarad az mindig, hogy a "bunkó" egy jó pasi, a "niceguy" meg marhára nem.

Viszont ha fordított lenne a felállás, rögtön nem is lenne gond hogy a jópasi kedves, a "bunkó" meg max haverként jöhetne számításba, hiába is jobb arc.

2021. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
34%

Ja és még azt hozzátenném hogy nyilván ez visszafelé is így működik.

Ha van két lány, az egyik csinos a másik nem, ott is a jobb csaj felé fog húzni minden pasi, hiába is kedvesebb a másik csaj.

2021. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
89%

Az érvelésed abból áll, hogy ismételgeted a mondókád 0 önkritikával és aki nem bólogat, az hülye, meg hazudik. :D

Nem is értem, miért az ilyen szélsőséges teóriák gyártói toporzékolnak hisztis óvodás módjára. Ha annyira átlátjátok a világ működését, nektek kéne lenni a legsikeresebbeknek.

2021. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
97%

Ez ott hibázik, mikor nekem volt rendes, jól kinéző pasim, aki okos volt. :) Az, hogy végül nem maradtunk együtt annak is az oka, hogy fiatalok voltunk és közben változtunk. És volt átlagos, borzalmas lelkű, látszólag rendes is, aki végül (nem vicc!) követett a boltba a barátnős találkán meg folyton a telefonban akart turkálni és ki akart sajátítani.

Úgyhogy erről ennyit.

Illetve még egy dolgot hadd mondjak, van most egy srác az ismeretségi körömben, aki messze nem adonisz, de úgy megfogott a személyiségével, hogy magam sem gondoltam volna. És nem 180+, alig magasabb nálam, azt hiszem 171 cm. Úgyhogy bukta. Az érdekes személyiség bőven fel tud húzni egy átlagos srácot is. A gond az, hogy csomó rendeskedves pasi a korábban említett papucs-stalker rinyagép.

2021. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
27%
Lehet hogy a kérdező ilyen meg olyan. De nem toljatok egy kicsit túl a másik pasi vedelmezeset? Ne mondjátok már hogy egy drogos valaha is jobb választás lehet.
2021. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
78%

58: van olyan viselkedés, aminél a drogos is jobb választás. Mert az legalább nem nézi le a nőket, nem tartja magát tökéletesnek, nem ennyire agresszív kismalac viselkedésű.


Amúgy meg a leírás alapján simán kinézem, hogy a füvet értette drogozás alatt is a kérdező, nem a keménydrogokat. Ugyan nekem nem kéne füvező ember, de azért a fű nem olyan káros, és a többség nem viselkedik tőle vállalhatatlanul.

2021. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
87%

",ilyen most menő göndör haja van,a kedvenc sorozata a közgelyes Nagy pénzrablás,"


Meséld el, ezekben mi a rossz? A többi, amit leírtál, tényleg gáz.

Viszont az ember általában 16-18 éves korára kinövi azt a felfogásmódot, hogy "aki mainstream tartalmat fogyaszt, az csak hülye és felszínes lehet." Könyörgöm, ez csak egy haj, ez csak egy sorozat.


A kérdésedből látszik valamiféle felsőbbrendűségi érzet, mert bezzeg te csak rétegzenét hallgatsz, téged csak a kevésbé ismert sorozatok mozgatnak meg és még véletlenül sem vennél fel olyan pólót, mint amilyen a szomszédnak van. Nekem legalábbis ez jön le, és ez taszító.

2021. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!