Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérnék lány ügyben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék lány ügyben. Fiúktól és lányoktól is. (? )

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. A lány is az,osztálytársam.

A lány 6 évig a szomszédom volt de elköltöztem (3 utcával arrébb.)

Tehát maradtam a suliba meg minden.

Nos nem vagyok egy zárkózott,félénk tipus, értek a nők nyelvén.

Ugye nyáron nem nagyon találkozunk,de msn-en beszéltünk kb. 2 hete. Elhívtam randizni és igen-t mondott.

Azóta nemtudok vele beszélni.Nincs msn-en se + semmi.

Valaki segítene? Mit tudnék neki venni ajándékként?

Hova tudnám elvinni?

Hogy tudnék vele beszélni?:(


2010. aug. 19. 18:02
1 2
 11/14 raoul ***** válasza:

Vidd el parkba, rétre, ahol csönd van, az M3-as bevezetője nem jó, ha csak nem akartok kavicsokat dobálni valamelyik felüljáróról...

Ajándék nem kell, majd később is ráér, első adandó alkalommal telefonszám elkér, randi után sms ír, hogy fasza volt ez a nap, vagy ilyesmi, ez be szokott válni:-)

Ha lehet, akkor nem kell az elején térdre borulva szerelmet vallani és örök hűséget ígérni, majd jön magától.

2010. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát ha értesz a nők nyelvén mér nem tudod?!

Amugy meg beszélj vmi haverjával h mondja neki h beszélni akarsz vagy mit tom én.

Am meg mért ne csöngethetnél be hozájuk.. hisz edig szomszéd vt meg minden meglátogatad.. mond azt a szüleinek h vmi osztály találkozo van vagy mit tom én legyél kreatív.

Szerintem nem fontos az ajándék föleg igy az elején.

Amugy is ha szeret nem az ajándék fogja érdekelni.

Sétáljatok... am meg honan tudjuk h mere menyetek sétáli nem tudjuk mien környéken laktok.

Ha értesz a nők nyelvén mér nem tudsz vele beszélni?

Amugy meg az jön magától majd kitaláltok vmi témát.

Am meg bocs nem tom mér most kicsit olyan köcsög vagyok de egyébként nem ilyen vagyok. XD

13/L

2010. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Valami olyan választ vártam hogyha:

-Aztmondom hogy becsöngetni nemtudok

Akkor minek mondja valaki hogy csöngessek be?

Értelem mint alapelv. Alkalmazi egyszerű.

2010. aug. 19. 20:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Majd ha akar valamit megkeres ő, ha meg nem érdekled így jártál. A csajozást meg mindig teló számmal kezd.
2010. aug. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!