Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom lelkizik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom lelkizik egy lány ismerősünkkel. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

A telefonjáról rendeltünk kaját, a kezembe adta mikor felugrott a chat ablak. Egy lánytól jött üzenet akit ő is, én is ismerünk már kb 2 éve, közös barátunk. Beleolvastam és pár napja beszélgetnek, a lány egy srácról lelkizik neki, akit szintén ismerünk, a társaság tagja és most elég nehéz helyzetben vannak a lánnyal.

Napok óta wall of texteket váltanak egymással, nincs semmi flört meg ilyesmi, a csaj kb kisírja a bánatát barátom meg tanácsot ad neki.

Barátom még írt neki egy olyat is, hogy "Én sem tudom hogy élném túl ezeket a nehéz időket *nevem* nélkül"

Szóval gyanúra nem ad okot, mégis zavar. Barátom amúgy (sajnos?) ilyen típus, mindenkivel beszélgetős, lelkizős, kedves srác. A lány nyilván tud rólam, velem is nagyon jóban van, a covid előtt minden hétvégén mikor barátokkal mentünk ide-oda, ő is ott volt a sráccal. Alapjáraton tisztességes lánynak tűnik, nem hiszem, hogy belerondítana bármilyen kapcsolatba is.


Szerintetek jogosan piszkál a gondolat? Vagy engedjem el?

Mindannyian huszonévesek vagyunk, mi 3 éve vagyunk együtt barátommal.


2021. márc. 25. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Legyél résen! Nem szép dolog, de nekem szex lett egy ilyen lelkizésből.
2021. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Alapból ilyen típus és barátok a lánnyal. Mérgezheted magad és a kapcsolatod a tök felesleges féltékenykedéssel, vagy esetleg elfogadhatod, hogy a barátod egy normális ember aki az embert nézi a másikban és nem a nemiszervet. Tudom, hogy manapság nem divat a bizalom, de azért megpróbálhatnád, ha állítólag szereted.
2021. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Közös barátnak ad segítséget, nyilván pasival beszélget mivel egy nő nem úgy látja a férfit ahogy gondolja.
2021. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Sirjon másnak, ne a te barátodnak...
2021. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Hiába van ennyire leszavazva az #1 válaszoló, sajnos könnyen lehet, hogy te is így fogsz járni. Engem ez már zavarna, és nem azért mert féltékeny típus vagyok, hanem mert mindennek van egy határa.
2021. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy csak ártanál a kapcsolatodnak, hogy ha ezen elkezdenél problémázni. Tiltással úgysem érnél el hosszú távon semmit.

Ha magabiztos vagy és adsz a barátodnak teret (és igazából nincs alternatíva erre), biztosan hálás lesz érte, és ez többszörösen megtérül.

2021. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ha nyomja a lelkedet, akkor ki kell beszélni, de fontos, hogy nem szabhatod meg, hogy ő mit tegyen. Pl.

“Így és így érzem magam, ha xy-nal beszélgetsz, tudom, hogy nem kell aggódnom, nincs köztetek semmi, de mégis piszkál valamiért. Beszélgethetünk erről?”—>ez helyes

“”Örülnék, ha nem beszélnél annyit xy-nal, mert nekem nem tetszik”—helytelen...meg az is, ha innentől nekiállsz ellenőrizgetni, az mindkettőtöknek rossz lesz.

Magyarán a te érzésed az egy dolog, meg hogy mit teszel az egy másik. És hogy ő mit tesz ennek fényében, az pedig az ő dolga. Tehát minden érzés helyénvaló, a féltékenység is...ameddig nem mész át egy borzalmasan viselkedő, kontrollmániás házisárkányba, hanem helyén kezeled az érzéseidet, és úgy próbálod ezt feloldani magadban.

2021. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Hát ja,amúgy sírjon másnak....Légy résen azért!
2021. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%

Nekem a barátom beszélgetett egy régi ismerősével egy ideig, zavart a dolog és sokszor rám nem is figyelt, hanem csak a telefonra.

Egyszer valamiért megnéztem a galériáját. És a rejtett képeknél találtam a csajról és a barátom exeiről is meztelen képeket, videókat (akkor 1-2 évesek voltak a képek) . Én eléggé kiakadtam és úgy voltam, hogy meghallgatom aztán ha olyan szakítok.

A haverjanak leírta, hogy megtalaltam a képeket és megkérdezte tőle, hogy mit csináljon. A haverja azt mondta neki, hogy kenje rá és mondja nekem a barátom, hogy hétvégén ott volt nála és nézegették a képeket és lementette a haverja. Eléggé furcsa volt ez nekem de ezt elengedtem.

(A barátom nem szokott sírni másfél év alatt kb 3× láttam sírni.)

Na ekkor nagyon sírt nekem, hogy ő nem akar elveszíteni és hogy sajnálja. Megkérdeztem tőle hogy miért, és annyi volt a válasza hogy nem tudja. Nem gondolkodott. Azóta se tudom à választ. De még mindig együtt vagyunk. És boldogok vagyunk. Igaz néha vannak olyan furcsa húzásai. De jobb a bizalom.

Szerintem beszélj vele erről, hogy neked nem esik annyira jól. Nem azért irtam le hogy veletek is ez lesz. Csak hogy mi ezt megtudtuk beszélni. Ha rakerdezel vagy beszélsz vele, jobb lesz neked is. Nem aggódsz legalább.

2021. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 hát te teljesen hülye vagy.....
2021. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!