Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom lelkizik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom lelkizik egy lány ismerősünkkel. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

A telefonjáról rendeltünk kaját, a kezembe adta mikor felugrott a chat ablak. Egy lánytól jött üzenet akit ő is, én is ismerünk már kb 2 éve, közös barátunk. Beleolvastam és pár napja beszélgetnek, a lány egy srácról lelkizik neki, akit szintén ismerünk, a társaság tagja és most elég nehéz helyzetben vannak a lánnyal.

Napok óta wall of texteket váltanak egymással, nincs semmi flört meg ilyesmi, a csaj kb kisírja a bánatát barátom meg tanácsot ad neki.

Barátom még írt neki egy olyat is, hogy "Én sem tudom hogy élném túl ezeket a nehéz időket *nevem* nélkül"

Szóval gyanúra nem ad okot, mégis zavar. Barátom amúgy (sajnos?) ilyen típus, mindenkivel beszélgetős, lelkizős, kedves srác. A lány nyilván tud rólam, velem is nagyon jóban van, a covid előtt minden hétvégén mikor barátokkal mentünk ide-oda, ő is ott volt a sráccal. Alapjáraton tisztességes lánynak tűnik, nem hiszem, hogy belerondítana bármilyen kapcsolatba is.


Szerintetek jogosan piszkál a gondolat? Vagy engedjem el?

Mindannyian huszonévesek vagyunk, mi 3 éve vagyunk együtt barátommal.


2021. márc. 25. 12:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9es huh... köszönöm a válaszod, de szerintem ez teljesen más kategória és nálam biztos, hogy nem férne bele, ha meztelen képeket találnék a telójába az exéről és mindezek ellenére még ilyen kis tervet is találnának ki, hogy kenjék a haverjára... örülök, ha megtudtátok oldani, de egy ilyen embernek utána a szavát se tudnám elhinni :(
2021. márc. 26. 08:47
 12/13 anonim ***** válasza:
#9 ez most teljesen komoly? ennyi ésszel szabadlábon...
2021. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kezedbe adta a telefont, tehát nem titkolja. Szerintem nincs miért aggódnod.
2023. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!