Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon agresszív a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon agresszív a párom, veszekedések alkalmával nagyon félek tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éves a babánk, és a gyermek születése előtt meg a terhesség alatt nagyon rendesen viselkedett, de megint kezdi kimutatni a valódi énjét. 4 hónapos volt a baba, amikor meg is vert, mert nem értettem vele egyet. Múlt héten azért akart megverni, mert nem szemüvegben akartam elmenni itthonról, hanem kontakt lencsében. Neki jobban tetszem szemüvegben, és azon dühödött be, hogy miért nem hallgatok rá. Pedig csak annyi a baj, hogyha bemegyek valahova bepárásodik a szemüveg, és ezért csak itthon szeretem hordani. Ha valamiben nem értek vele egyet, nagyon agresszív lesz. Nem tudom, hogy mit kellene tennem, mert valamilyen szinten a babát is féltem tőle. A gyermeket nem akarom tőle elszakítani, így fel dobtam, hogy menjünk el párkapcsolati tanácsadásra, de nem nyitott.

2021. márc. 26. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
egy ilyen elmebeteggel miért élsz együtt? Azonnal válj el tőle, csak rosszabb lesz. Az ilyen nem férfi, hanem egy pöcs.
2021. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Amikor egy férfi megver egy nőt az a legaljasabb dolog.Uralkodni akar rajtad,ahogy látom féltékeny is.

Általában az ilyen bántalmazó a saját szarját próbálja leverni a másikon.Egy rohadt pöcs és még szerintem egy hazug barom.Menekülnék nem kétség.

2021. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
#1, azért mert te szerencsétlen vagy, ne vetítsd rá másokra a saját önsajnálatodból fakadó dühödet. Leírta a kérdező is, hogy a gyermek születése előtt nem volt erre példa.
2021. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Ennek màr vege.

Keress albit és menj. Csak mert gyerek is van. Ne ebben nőjjön már fel legyen már benned ennyi minimum..

2021. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Savlekotő ***** válasza:
93%

Ez csak rosszabb lesz,ne várd meg h a babát is bántalmazza mert épp szoptatod az ő kiszolgálása helyett. Itt biztos voltak előzmények,semmiből nem lesz összeverve a másik,ezeknek konkrét lépcsői vannak,ő gyerek előtt is ilyen volt csak nem akartad észrevenni vagy nem vetted észre. NANE segélyvonal

Nők és gyerekek elleni erőszak áldozatainak és segítőiknek

+36 80 505 101


Hétfő, kedd, csütörtök és péntek 18-22 óra és szerda 12-14 óra között

Kérj segítséget,ha már a verés fázisban jártok ez csak rosszabb lesz..

70F

2021. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
A baj hogy mindezt egy gyerek is vegignezi es fogja nézni.
2021. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Ne legyetek ilyenek,nagyon sok nem macsó is átvált egoista barommá mikor a nő szül egy gyereket,mert nem nő fel a feladathoz.

Ismerek én olyan macsót aki kifogott egy pénzes libát aztán úgyanígy terrorba tartja,mert neki ez jár.

2021. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
#15: Azért ne állítsuk már be ezt általánosnak. Persze, vannak kivételek, de jellemzően nem csak úgy bumm, gyökerek lesznek az emberek. A többség eleve gyökér volt. És ne felejtsük el, hogy a gyerekvállalás 2 emberen áll: Mindketten ostobák voltak, ha egy ilyen kapcsolatba gyereket csináltak. (Nem vállaltak, csináltak.)
2021. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
16 osztom az érved,de hidd el nem általánosítás.Nem tudom van e gyereked,de a gyerekvárás szép meg minden csak mikor megszületik teljesen más életed lesz.Fel kell nőni a feladathoz,rengeteg türelem.
2021. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

#17: Nincs gyerekem és nem is lesz. Pont azért, mert férfi vagyok és a másik nemre durván jellemzőbb ez.

A férfiak egyszerűbbek általában. Ha gyökerek, később is azok. Ha megnézem a környezetemben lévő gyökér férfiakat, akkor a gyerekvállalás max egy kicsit vitte őket lejjebb, előtte is épp elég mélyen voltak.

Melléjük, ha megnézem a normális férfiakat, egyikük sem változott meg, maximum, ha a nő is. Aki normális férfit akar gyerekvállalás után, az előtte is akarjon normális férfit.


A nőknél jellemzőbb, hogy a hormonok és egyebek miatt borul minden. Durva, hogy mennyi nő ismerősöm simán bevallotta, hogy a gyerek után átváltottak hárpiába. Szóval köszönöm, én emiatt kihagyom a gyerekvállalást.

2021. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!