Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hogy lehet hogy én friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet hogy én friss kapcsolatban tele leszek tervekkel, erővel, elkezdek fejlődni, ívelni, miközben a másik meg valahogy "lemerül"?

Figyelt kérdés

Egymástol még független az életünk, alakulo kapcsolat.

Rám ez úgy hat valahogy, hogy "felélesztett", egyre jobban épitem a karrierem, lehetőségek után kutatok, terveim céljaim lettek amikbe majd ő is be tud kapcsolodni azaz együttes jövőnk is lehetne stb stb


Eleinte a másik fél is lángolt. És most 180 fokot fordult. Fizikailag gyengül, nem tudja mi van vele, szinte már depresszios(?).


Nincs 3.fél pedig a képben.



2021. márc. 26. 16:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És kérdeztem problémája van e velem. De nem.kérdeztem hogy vagy csak nem akarsz megbántani? Mondta ilyenekrol szo sincs. Nem tudja mi van vele ő maga sem.
2021. márc. 26. 16:49
 12/14 anonim ***** válasza:

ja , hogy ráadásul ő a pasi. nos ilyen hamar megszűnő szexuális vágy sok mindent jelez, csak jót nem.

Lehet szervi baja, lehet depresszió, vagy más, mentális betegség. Semmiképp sem egészségs.

Próbálj neki segíteni, de ha nem akar változtatni , lépj le.

2021. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Arra kèrt legyek türelemmel és nézzem ezt el neki.


Kezdem magam ugy érezni mintha vmi filmben lennék.

Teljesen ismeretlen nekem ez az egész ugy ahogy van.

2021. márc. 26. 19:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Ő az energiavámpír, nem te.
2021. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!