Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki egy kapcsolat alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy kapcsolat alatt ismerkedik,és direkt azért szakít, hogy a másik féllel jöjjön össze egy próba kedvéért az nem megalázás finoman?

Figyelt kérdés

Az a bizonyos fél viszont elmondhatja, hogy nem csalt meg mivel szakítottunk már és függetlenként azt csinál amit akar.

Ilyen volt az exem(barátnőm)

Elmondása szerint 6 éves kapcsolatunk alatt úgy érezte, hogy nem szeretem eléggé, nem mutattam ki,nem siettem mindig hozzá haza, ami igaz is, de azért mert sokat dolgoztam és fáradt voltam. De soha nem néztem más nőre sem! Tudom, hogy nagyon szeretett mert hivatalosan is együtt voltunk, gyereket is akartunk stb stb... Hogy múlhatott el akkor egy érzelem nála ha semmi extra rosszat nem tettem vele?

A szakítás óta közel 1,5 év eltelt ez idő alatt sokszor felhívott egyszer azt mondta, hogy hiba volt szakítani mert ürességet, hiányt érzett végig pedig mindent megtett, hogy felejtsen. (gondolom volt dugópajtija erre gondolt) Utána nem sokkal meg átvákt teljesen más személyiség e, akkor még azt mondja, hogy már nem érzi a régit és nem szabad semmit erőltetni. Hihetetlen mennyire egoista nem? Ráadásul már nem vagyunk tízen, huszonéves.. Neki is rengeteg tapasztalata van már amit az élet adott neki. Ezért sem értem, hogy miért jó ez neki, és miért/mivel vadidegenekkel próbálkozni amikor mindig az van utána, hogy miattam nem tudta őket szeretni mert eszébe vagyok stb. Vagy már nem is tud szeretni senkit szerintem.



2021. jan. 30. 02:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
26%

De, megalázó. És legfőképp, önző hozzáállás.


"Tudom, hogy nagyon szeretett mert hivatalosan is együtt voltunk, gyereket is akartunk stb stb... Hogy múlhatott el akkor egy érzelem nála ha semmi extra rosszat nem tettem vele?"

A tervezgetős, gyerekcsinálós téma a legtöbb nőnél semmit sem jelent. Egy csomót egyéjszakásban is belehet szédíteni ilyen szöveggel és pont ennyire gondolják komolyan. Nekem is volt olyan barátnőm, akivel egyik hónapban még albérletet néztünk és gyereket akartunk, aztán a másik hónapban beközölte, hogy bocs, nem szeret. És pont úgy, ahogy te is írod, hogy én nem foglalkozom vele. Hát, igen, épp a közös jövőnkért melóztam egy csomót.

Az érzelmek meg a nőknél ilyenek. Nagyon kevés nő képes az őszinte szerelemre. Általában vannak az ösztöneik meg a kényelem. A nők 90%-ának ennyi a szerelem. (Gondolom, ezért majd itt kikapok az érintettektől.)


"A szakítás óta közel 1,5 év eltelt ez idő alatt sokszor felhívott egyszer azt mondta, hogy hiba volt szakítani mert ürességet, hiányt érzett végig pedig mindent megtett, hogy felejtsen. (gondolom volt dugópajtija erre gondolt) Utána nem sokkal meg átvákt teljesen más személyiség e, akkor még azt mondja, hogy már nem érzi a régit és nem szabad semmit erőltetni."

Pont erről írtam. Akkor volt nála üresség, amikor nem volt ott a kényelem, amit te nyújtottál. Aztán, máskor meg másfele hajtotta az ösztön. Azért, a saját egóját még legyezgetné veled, meg használna is, mint egy tárgyat.


"Hihetetlen mennyire egoista nem?"

Nem hihetetlen. Láttál már olyan nőt, aki nem volt egoista? Gyakorlatilag bármelyik nő képes eljátszani a hattyú halálát, majd bűntudat nélkül megalázni bárkit. A nála szebb csajt, a neki nem tetsző srácot, a sérült exet, bárkit.

2021. jan. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Annyival kiegészíteném,hogy a kényelmet nekem már nem kellett adnom, biztasítsnom. Saját házzal, munkával rendelkezik rég óta.Eleve azt akarta, hogy én költözzek oda hozzá! Elmondása szerint ezzel őt én aláztam meg a település előtt, hogy ennyi időn át nem vettem őt komolyan. És mivel nem vettem a kapcsolatot komolyan, úgy gondolta, hogy nem szerettem eléggé! Az a baj, hogy a kapcsolatunk alatt nagyon sokat éjszakáztam, és stresszes is volt az életem. Nem is voltam már az utolsó szakaszunkban aktív sem bizonyos értelemben. Én nem mondom azt, hogy nem hibáztam, ellenkezőleg! Én is benne vagyok, hogy így alakult... De vele ellentétben én sosem tudtam neki azt mondani, hogy már nem szeretlek! Ő pedig elég sokszor mondta a szakítás utáni intervallumunkban. Na meg ott volt a dugópoajtija aki miatt lecserélt.(hogy felejtsen állítólag)

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyon sok nő egoista érzelmileg!

2021. jan. 30. 03:06
 3/39 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint azzal adott nagyon sok esélyt, hogy mindig figyelmeztetett, a dolgok menetére, hogy változtassak!
2021. jan. 30. 03:13
 4/39 anonim ***** válasza:
15%

A kényelem nem csak a házat jelenti, hanem azt, hogy te kiszolgálod és egyből ugrasz minden szavára.


"Elmondása szerint ezzel őt én aláztam meg a település előtt, hogy ennyi időn át nem vettem őt komolyan."

Komolyan... Szerinted, hogy lehet valakit komolyan venni, akit jobban érdekel a látszat mások felé, mint a saját párja?


Szerintem engedd el ezt a nőt teljesen. Ilyet bármikor találsz.

2021. jan. 30. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem védem egyébként távollétében, de ő azt akarta, várta, hogy mindig ott legyek.. Velem ébredjen, velem feküdjön az év 365 napjában.Mint egy igazi társ!
2021. jan. 30. 03:32
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Baszki, 6 év után arra nem vagy hajlandó, hogy vele lakj, neked túlzó elvárás, hogy igazi társ legyél, nincs szex, nem érdekel, hogy ő mit szeretne. Aztán lesel, hogy elmúlnak az érzelmei, és kitesz.

Te ebbe a foshtengerbe akartál gyereket? Aztán minek?

Azt hiszed, hogy a nő ott van fixen, a kisujjad se kell mozdítani, úgyse hagy el, mert 6 éve beígérted, hogy majd egyszer lesz gyerek, majd egyszer elveszed. És mégis mikor tervezted?

Szakítás után meg úgy és azzal ismerkedik, akivel akar. Kezd szokni a gondolatot, hogy lesz más, aki el is veszi és családot alapít vele.

Eddig elvoltál nélküle, meló után se hozzá mentél, mert fáradt vagy. Most lesz időd kipihenni magad, és átgondolni, hogy miért nem fér bele egy kapcsolat az életedbe.


Elhiszem, hogy jobban esik az egódnak, ha minden hűtlen xarnak meg egoistának elhordod az exedet, de ha így látod, akkor meg örülj, hogy vége, és lépj tovább. Keress olyat, aki beéri azzal, amit nyújtani tudsz. Heti vagy havi pár találkozás, havi pár szex, aztán mindenki otthon alszik.

2021. jan. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg 1,5 éve szakítottatok. Szerintem ennyi idő után végképp semmi közöd, hogy kivel szexel.
2021. jan. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
#7 Igaz nincs köze, de akkor minek hivogatja a kérdezőt? Hagyja békén, aztán élje mindenki a saját életét.
2021. jan. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
92%

Pedig semmi extra rosszat nem tettél? Egyrészt ez nem egy működik... Hogy semmi extra rosszat nem tettél és akkor nem is kell dolgozni azért hogy az érzelmek megmaradjanak.

Másrészt 6 év alatt nem akartál összeköltözni vele, az utolsó időszakban alig láttátok egymást és még szex sem volt. Mégis mit vártál?

A csaj meg egy idióta hogy hívogat még téged.. tovább kéne lépnie hogy találhasson magának valakit aki nem csak az idejét húzza.

2021. jan. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
54%

Számomra a "dugópajti" megszólítás arra enged következtetni, hogy Te féltékeny vagy rá!!!

Szerintem volt lehetőségetek eggyütt, de elszurtátok mind a ketten!!!

Zárd le a multat, és add a tuttára, hogy zavar ha keresi a társaságodat, mert így nem tudsz rajta túljutni!

Keress egy másik lányt, talán tudod most már mit rontottál el, és talán tanultál a hibákból!

2021. jan. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!