Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szisztok a páromal 8 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karai kérdése:

Szisztok a páromal 8 éve vagyunk együtt és van egy kislányunk is Amikor megszületete a kislány akkor veszekedtünk eltávolodtunk egymástól vagyis sosem állt melletem nem éreztem magam nőnek sem igy ritkábak letek a szexuális együttlétek.?

Figyelt kérdés
Majd a nyáron elkezdet irni egy csajal akivel találkoztak is én csináltam egy áll facebookot amin irtam neki a csaj nevibe azt akartam elérni hogy le tilcsa ami sikerült is. A párom be vallota nekem hogy mi volt a csajjal. Most odáig jutottunk hogy nem tudd magához közel engedni azt mondja nem bir közel engedni nem hiszi el hogy szeretem. Kedveskedik nekem apró dolgokal meg ha mondom hogy elmegyünk akkor ideges lesz. Nem tudom mitt tegyek mivel hozzam helyre? mert szeretem nagyon. Első nagy szerelem nekem ő. 25 éves vagyok

2021. márc. 28. 08:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja hogy el taszitotam magamtól ő most nekem azt tudja nyújtani hogy legyünk úgy ahogy most aztán vagy alakul valami vagy nem. Csak itt az a baj hogy szeretem. Tudom hogy ki lenne lépnem de nagyon fáj ha csak arra gondolok hogy elengedem és ki tudja össze jön a csajjal
2021. márc. 28. 09:37
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Fáj olvasni ahogy írsz.
2021. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy téged hibáztat, hát hülye lenne bevallani, hogy rádunt, elege van a családosdiból, másokat akar kúrogatni. Pedig ez van.

Veled azért marad, mert te elég buta vagy, hogy elhidd amit hazudozik, osztoztok a költségeken és nem kell gyerektartást fizetnie. Gondolom mosol, főzöl, takarítasz. Ő meg közben félredug.

De ha neked ez így jó, akkor sok boldogságot.

2021. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Rejtő Jenő könyvekben ír így Fülig Jimmy.
2021. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%

A gyerekkel kapcsolatos teendőkbe (fürdetés stb) mennyire lett bevonva? Sok férfi vagy az ilyen teendők elől menekül, vagy úgy érzi: "őt kirekesztették".

Szerintem párterápiát érdemes lehet igénybe venni.

2021. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig szóban kommunikálj.
2021. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vele vagy még?
2021. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!