Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Férjemmel közel egy éve lesz hogy együtt vagyunk.

Az ő barátai nem szívlelnek,ennek az okát nem tudom de a legfőbb problèma az hogy elváltam és 3 gyerekem van./sejtésem szerint/

Nos.A férjem mellettem állt,ezzel nincs gond én soha nem mondtam hogy ne tartsa velük a kapcsolatot,mégsem jártak össze.

Az egyik ilyen jó barátja mellesleg a kollegája is,aki folyton piszkálja/szekálja velem.például:messengere küld neki egy pohár sört...jaj te ilyet úgyse ihatsz nem engedi az asszony.

Egy éve ez megy,és addig-addig tömik a fejét míg végül gond lesz.(értem ezalatt,hogy ha napi x órában a negatívumot hallgatom elöbb-utóbb ez befészkelődik az agyamba)

Sajnos a férjem abszolút nem tudja ezt a helyzetet kezelni és lerendezni ezt a faszit.Teljesen konfliktuskerülő csendes ember.

Szerintem az lenne a megoldás ha munkát váltana.?

Vagy ez rossz ötlet?

Azért érdeklődöm mert mi tényleg boldogok vagyunk,de folyamatosan áskálódnak ellenünk amit már nem bírok és szerintem ő sem.


2021. márc. 29. 12:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
A férjuradnak márpedig a sarkára kell állni, felnptt ember, ha zavarják a kommentárok, tegyen ellene valamit. Az anyja vagy, hogy neked kelljen helyette kiállnod? Na ugye.
2021. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sok szépítés jól hangzik, egy kérdésem mégis volna: te honnan tudsz arról, hogy a haverjai mit küldenek a férjednek messengeren? :)

Mert eddig nagyon egyoldalú a sztori, meghallgatnám a másik oldalt is... Annyit tudunk, hogy van 1 éve egy konfliktuskerülő férjed, ez alapjáraton egy papucs jellemre vall, ha nem mer kiállni magáért... Ha emellé még jön a kontrollmániás sárkány asszony, az gyönyörű kombó.

Állításod szerint a haverjai téged ok nélkül utálnak, a férjed MAGÁTÓL (:D) nem megy velük sehova és mindennek ellenére még piszkálják is őt, hogy neki ezt meg azt nem szabad? Tudod ez több sebből vérzik.


Szerintem te azt hiszed, a férjed magától nem megy velük, de mint írtad, konfliktuskerülő, szóval én inkább azt mondanám, hogy fél elmenni, mert problémáznál. Gondolom volt már ebből korábban konfliktus, amiatt nem megy inkább azóta se.

Ha a férjed önszántából nem menne, leépítené azokat, akik piszkálják őt.


Az meg, hogy te rögtön úgy veted fel a munkahelyváltást, mintha az a TE döntésed lenne és nem a férjedé, hát nonszensz... nem munkát kell váltania, hanem neked kéne leszállnod róla és nem bemesélni, hogy "jaj amúgy minden tökéletes, jó feleség vagyok, a barátai a hülyék"....


Nő vagyok.

2021. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az tiszta kedves második nő kommentelő hogy eddig is itt dolgozott,miért nem kezdettől voltam azon hogy váltson munkahelyet?
2021. márc. 29. 13:10
 4/22 A kérdező kommentje:

Pont ez a problèma hogy másokkal megy,csak velük nem meg hozzájuk nem jár.

Ők vannak rám szállva emiatt.

Itt csak ezt az oldalt tudod meghallgatni,másik nincs erre kell reagálni.

2021. márc. 29. 13:14
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok a #2-hez. Nekem sem kerek ez a történet, meg tényleg fura, hogy miért is tudsz te arról, hogy neki mit küldenek a messengeren?

Az alapján amit írtál, nekem rögtön az tűnt fel, hogy kevesebb mint egy éve vagytok együtt, de már férjhez is mentél hozzá. Akárhogy fújsz emiatt a haverjaira, ez a legtöbb ember számára elég furcsa és kapkodós, főleg hogy 3 gyereked van.

2021. márc. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mielőtt ezt feltételezné bárki,és ugye mindenki magából indul ki szokták mondani.

Épp mellettem volt az ágyban mikor ezt küldte ez a faszi.

Mellesleg meg ő kért feleségül,nem mondtam nemet.

Az oké hogy engem utálnak emiatt,de ha ő igaz barátjuk nem szekálják őt a végtelenségig és minden erejükkel azon legyenek hogy szakítsunk.

2021. márc. 29. 13:17
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem engeded, hogy sört igyon??


Szerintem kicsit túlzottan bele akarod ártani magad az ő dolgaiba. Kérdezted már, hogy szerinte miért nem bírnak a haverjai?

2021. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%

Az én szememben is rezeg a léc... 2021-et írunk, ugyan ki a búbánat diszkriminál, mert van 3 gyereked és elváltál? Kismillió hasonló sorstársadnak van új párkapcsolata és érdekes mód a barátok elfogadják, EZ nem a viktoriánus szentfazék kor.

Osztaom kell 2-es véleményét, nekem is kikozmetikázott a sztori kicsit. Barátok, főleg férfi barátok nem ok nélkül szoktak ilyen kommentárokat tenni.

Én sem vagyok biztos, hogy a férjed önszántából nem megy el baráti találkozókra, szimplán csak elég abból, hogy otthon áll a bál, mert te a fejedbe vetted, hogy utálnak téged.

Inkább azt javaslom, hogy barátkozz össze a barátaival, lépjél te egyet feléjük gesztus értékkel.


Hol megoldás felmondani a munkahelyén??? Felnőtt ember, azt megfutamodik a problémák elől? Ez neked megoldás? Nekem ez inkább kisajátításnak hangzik.


Dolgozzon ott, ahol senki se ismeri, meg barátkozzon azzal, aki neked is szimpi.


Most feldobom a magas labdát, de miért is váltál el az előző férjedtől?

2021. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Válaszolok.

Kedves utolsó 15 éves házasság alatt,kétszer csalt meg.

Az egyik megingás mondhatni,könyörgött újra kezdtük rá egy évre újra megtette.

Nyakig benne voltam én is hogy eljutottunk odáig,sajnos menthetetlen volt a dolog.

Megfelelő a válasz?

Visszatérve.

Sajnos ez egy kis falu ahol élt,volt egy megszokott élete,ez általam radikálisan megváltozott.Akik rólam beszélnek azzal indokolják hogy utàlnak,mert kihasználom,lehúzom pénzzel.

Első perctől kezdve ez van.

Nyilván próbáltam x alkalomkor “nyelni”,aztán nem mentem oda ahol utálnak.

Kapott egy családot,új minden,nagyobb felelőség.

2021. márc. 29. 13:24
 10/22 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt is megtettem,léptem egyet és a férjem miatt próbáltam a sérelmeket helyretenni ezekkel az emberekkel.

Tömören és velősen csak osztottak,hogy ők ezt és ezt gondolják,így meg így gondolják.

Úgy érzem felesleges újra próbálkozni mert nem fognak szeretni bármit teszek.

2021. márc. 29. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!