Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A párom bár már jogilag nagykorú, de most egy OKJ-s képzést végez, és egyelőre nincs pénze elköltözni(eddig kolis volt, de a covid miatt bezárt)

Az anyja egy hárpia, ha nem csinálna meg neki a párom mindent (ő a fiú) akkor kitenné otthonról

Ezért a páromnak nincs más választása, mint minden kérésének eleget tenni, amíg nem tud elköltözni.

Na most a legutóbbi az volt, hogy az anyja fürdött, (persze meztelenül)és a páromat kérte meg h segítsen neki hajat mosni, meg leöblíteni róla a vizet.

Párom meg szó nélkül belemegy, mert nem akar balhét.Hiaba mondta, hogy próbálta az anyja takargatni magát, nekem ez akkor sem tűnik normálisnak.

Én meg ezen kiakadok, mert ami sok az sok, hacsak nem idős, vagy vmi betegséggel küzd az ember édesanyja, akkor nem gondolom ezt normálisnak, és ki is akadtam a páromra, amiért nem volt képes legalább erre nemet mondani.

Ugyanakkor tudom, hogy néhány családban nem tabu a meztelenség, na de ennyire nem?

Ne a páromat szidjátok, amiért otthon mindenre igent kell mondania, mert egész egyszerűen otthon ragadt ebben a covid helyzetben, kolik is zárva vannak, nem tud hova menni.

Szerintetek kinek van igaza? Jogosan akadtam ki? Egyszerűen nem tudok ezen túllépni.



2021. márc. 29. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
oszt anyja miért nem tudja a haját leöblíteni? Elfáradt a keze mikor megmosta? Perverz, és undorító
2021. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem perverz okai voltak, egész egyszerűen csak lusta és be volt rugva
2021. márc. 29. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
okádok. vedd magadhoz a fiút
2021. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A nő valószínűleg egy tipikusan toxikus szülő. Segíts a párodnak elmenekülni tőle, mert egyre lejjebb fogja húzni. Egyetemen elég sok srácot láttam, akiket a toxikus anyuka gyakorlatilag lelki ronccsá tett.
2021. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Látta az anyját meztelen. Na bumm.

Nehogy már erre legyél féltékeny.

Lehet megrándult a keze, eltört az ujja, mittudomén.

2021. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baja a kezének

És ez nem féltékenykedésről szól, hanem arról, hogy egész egyszerűen undorítónak tartom

Segítek én a páromnak ahogy tudok, de nem tudom megoldani helyette, hogy az anyja egy idióta alkoholista

2021. márc. 29. 23:01
 7/10 A kérdező kommentje:
És félre ne értsetek, én borzasztóan sajnálom a páromat, mindent megtennék, hogy segítsek neki, de az én kolim is zárva van, otthon élek, szüleim nem akarják h idejöjjön
2021. márc. 29. 23:03
 8/10 A kérdező kommentje:
szóval szerintetek én reagáltam túl?
2021. márc. 29. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ketten vegyetek ki egy szobát albérletben.

Nem reagálod túl. Ha ezt írja valaki vedd semmibe. Ez nem normális, nagyon nem. Nem vagy féltékeny. És az a nő szó szerint kizsigerli a párodat. Érzelmileg zsarolja. Nem vársz sokat ha eljön az idő, hog ymégis tud menni párod majd jussak eszedbe. Mert az anyja el fogja játszani a halált hidd el

2021. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Anyuka nem normális.

Felnőtt fia gyakorlatilag mosdassa meg...undorító. úgy hogy semmi baja.



Mondjuk én az ilyen szülővl minden kapcsolatot megszüntetnék.

2021. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!