Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak akkor tesz bàrmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor tesz bàrmit a kapcsolatért, ha "rezeg a léc"?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem akarja szorosabbra fűzni a kapcsolatot.(pl többször találkozzunk, közös progik) Ami engem zavar. Kissé "hideg", vagy közömbös.


De ha konfliktus van és bűntudata van, vagy akár a szakítás szélét "súroljuk", akkor mindig "megmozdul". Kedves lesz, hagy érvényesülni, azaz a kedvemre tesz, normális lesz, ill partner a kapcsolatban.


Magától meg nem, leginkább csak akkor, ha van vmi baj is és "muszàj" már "megmozdulnia", tenni vmit, alakitani magán valamennyit.


Hogyan lehet ebben élni?



#muszájból tesz a kapcsolatért
2021. márc. 31. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A biztos muffot nem akarja elengedni...
2021. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ilyen ember nem téged szeret, ha a biztos párkapcsolatot... Vagy amit az első is írt.


Neked ez biztos, hogy megfelel, kérdező? Nincs hiányérzeted?

2021. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Annyira nem értem, hogy miért maradnak benne az emberek egy ilyen kapcsolatban. Sok oka lehet, de mind ahhoz vezet, hogy semmi értelme foglalkozni vele.

1. Nem szeret, csak biztos szexpartner vagy, akihez néha hozzászólhat.

2. Kötődési problémái vannak, ezért akar is meg nem is.

3. Van valaki más a képben, ezért nem fűzheti túl szorosra a kapcsolatot.

4. Az a típusú ember, aki valójában sosem akar igazán elköteleződni.

5. Full éretlen, aki azt sem tudja, milyen egy valódi párkapcsolat.

Stb.


Lehet ebben élni, de nem éri meg. Legalábbis én biztos rövidúton kivágnék egy olyan embert, aki csak akkor képes tenni a kapcsolatért, ha baj van. Nem akkor kell kedvezni a másiknak, meg jaj, de szeretni.

2021. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Megszokta, hogy így kényelmes és hogy nem folyamatosan kell rád figyeljen, nem folyamatosan kell veled foglalkozzon és törődjön, hanem elég akkor, amikor már eleged van az egészből. Tudja, hogy nem fogod otthagyni és minden alkalommal elnézed neki, amikor csepegtet egy kis figyelmet neked.


Neki így kényelmes, azért csinálja, mert hagyod neki, hogy ezt tegye veled.

2021. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Két szót írk csak: dobd ki.

Most komolyan, egész életedben egy ilyen "kapcsolatban" akarsz lenni?

2021. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos ha mindenkit kidobnék vmiert akkor egyedul halnék meg.

Nincs tökéletes férfi.

De sok szakitás, meg válás az meg de.

2021. ápr. 1. 11:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs tökéletes férfi, de nála azért sokkal jobbak is léteznek
2021. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Vele próbálkozom most.

A következőt meg majd más miatt dobhatom ki.

A kérdés jelenidejű.

2021. ápr. 1. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Igen. Ezt a pillantot a jelenben töltöd, ezután viszont már a jövő következik.


Ha ilyen pasival akarsz közös jövőt, csak tessék. Majd meglátod, hogy nem fog változni, csak akkor már lehet, hogy újabb éveket dobtál ki az ablakon.

2021. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Először problemamegoldasokon szoktam lenni.

Kiprobálok több opciot a megoldasokra.

Plusz szeretném érteni az ok okozati összefüggéseket hogy mi miert van nekem tiszta lehet e a lelkiismeretem elmondhatom e hogy én megtettem mindent.


Tudni akarom hogy a srac partner e vagy csak en csapkodok egyedul a kapcsolatert mint vmi partra vetett hal. Egy kapcsolat ket emberen mulik.


Nekem sokminden nem tisztult még le szakitashoz sem, de jövőképhez sem.

2021. ápr. 2. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!