Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan cuki vagy, mint ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan cuki vagy, mint ez a cuki kutya?

Figyelt kérdés
Láttam egy képet egy cuki kiskutyáról, megmutattam páromnak és azt mondtam, hogy olyan cukin néz ki, mint ő. Ő ezen hihetetlenül megsértődött, hogy én miért hasonlítgatom egy állathoz őt. Nem értette egyáltalán, hogy ebben mi a bók. Sokat veszekedtünk emiatt. Szerintetek kinek van igaza és miért?

2021. márc. 31. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen veszekedni vagy megsértődni nagyon gyerekes. Hogy lehet egyáltalán ezen veszekedni?
2021. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Én is szoktam ilyen nyálas puszilkodós nyuszis (nyuszilkodós) vagy épp egymást ölelő cicás képet küldeni a páromnak, hogy "ezek vagyunk mi" :D


Neki ez tetszik, aranyosnak találja.


Párodtól kicsit fura reakció volt, mert te nyilván pozitív értelemben értetted, de gondolom ő ilyen.

Azért veszekedésbe nem kellett volna torkollnia, gondolom te elmondtad hogy ez bók volt, ő meg közöl(het)te hogy neki ez nem tetszik.

2021. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Én sem örülnék hogy egy állathoz (vagy akármi máshoz) hasonlítgatnának. Te a nő vagy amúgy? Mert a férfiak meg pláne nem szeretik a cukizást, mert ők erősnek és férfiasnak akarnak tűnni, nem pedig cukinak mint egy kiskutya
2021. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a felnőtt párkapcsolatok kategória.


Ennél nagyobb gondotok soha ne legyen.

2021. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú, engem a férjem már sok állathoz hasonlított, őzikéhez, macskához, majomhoz :D


Nem vagyok humanista, nekem ezzel nincs problémám, mindig pontosan értettem, hogy mire gondol, amikor mondja.


Tapasztalataim szerint viszont azok, akik nagyon emberközpontúak, úgy értve, hogy az ember a minden, az "isten", azokat nagyon zavarja az ilyesmi.

2021. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!