Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki volt a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki volt a hibás?

Figyelt kérdés

A barátnőm mondta hogy utálja a kutyákat (állítasa szerint) viszont én vettem egy jorkit. Erre fejemhez vágta hogy ha kutyát veszek, legalább legyek felelöségteljes és tenyésztötől vegyek. Mire mondtam hogy nem értem mire gondol, ő fajtiszta. Mondta hogy nem az, amíg nincs törzs könyve. Sztem tök felesleges az de mind1. A lényeg hogy megkért hogy vigyem vissza a kutyát. Mire mondtam hogy nem, és vissza vette magától. Azóta haragszom rá, úgy gondolom ehez nm volt joga. Ti szakítanátok?

23/F



2021. jan. 18. 00:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem is feltétlen szakítanék, de visszavinnem a kutyát, ot meg kérnem hogy tavozzon. Aztán vegye aminek gondolja.


Menstruál? Vagy mindig ilyen hisztis volt?


Ilyen nőm lenne.. mar nem lenne. Mi az higy egy kutyát visszavisz? Mibe van? Mit hisz magáról? Most komolyan... az h kiakad oké de elvenni a kutyát? Szerezd vjssga a kutyát, trauma neki is ,hogy szereto otthonra talalt es aztan visszaviszik...



(Egyébként minden kutya fajtiszta, ha azt akartad írni, hogy 100% yorkí akkor fajtatiszta)

2021. jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Egyértelműen a csaj kapta túl....
2021. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
Emiatt szakitani? Érdekes.
2021. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
Persze, válaszd a kutyát! Similis simile gaudet!
2021. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ. Ha együtt éltek és annak tudatában, hogy a barátnőd nem szereti a kutyákat, te megbeszélés nélkül haza vittél egyet, a csaj jogosan akadt ki (bár én nem a kutyát vittem volna vissza, mivel egy érző lény, valószínűleg én lépek le). Viszont ha nem éltek együtt, akkor hiába vagytok kapcsolatban, semmi köze hozzá, hogy neked van állatod vagy sem, nem kötelező a közelébe mennie. Ha így vitte vissza, akkor én igen, szakítanék, mert nincs joga az én tulajdonommal/társammal rendelkeznie.

Ettől függetlenül valóban nem kellene támogatni a szaporítókat! Az ilyen szűretlen kutyáknak gyenge az idegrendszerük, hajlamosabbak a betegségekre. Remélem azért oltva, chippelve, féreghajtva vetted át...

2021. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy hülye kérdés, de ha tudod a barátnődről, hogy utálja a kutyákat, akkor miért veszel csak azért is egy kutyát?
2021. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
A yorki az inkabb egy macska mintsem kutya, csak sokkal kedvesebb. :D olyan kis picike és édes
2021. jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%

Én is inkább vagyok macskás mintsem kutyás, de egy yorkival vagy chivavával, s a többi szoba kutyával (extra kis méretű), nem lenne bajom.

Nem is nyaladzanak annyira, kakijuk is mint egy macskáé. Nem is eszik tobbet mint egy cicus.

2021. jan. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Kedves hármas!

Nem tudom, te hogy vagy vele de én élek halok az álataimért, hatalmas törés volt számomra hogy 2 hónap!! után csak így viszaviszi...


Egyépként nem élünk együtt, ő még egyetemista és alberletbe él egy rokonával. A kutyám azért tudta viszavinni mert pont anak a rokonának apjától vettem. Ő nm is szaporit, csak ivartalanitas elott akarta egyszer a kolykoket mert attol szerinte nyugisabbak lesznek a szukak. De o jo ember, es kutyakikebző volt.

2021. jan. 18. 00:42
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Dat nyelvtan 😭
2021. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!