Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerektervezés nálatok hogy volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektervezés nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Konkrétan ilyenkor mit tesz a pár?- ti hogy csináltátok?
2021. márc. 31. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Mármint melyik része?


Szerintem az emberek többsége csak abbahagyja a védekezést egy fél évre.

2021. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk nem nagyon volt tervezés. Amikor mind a ketten úgy éreztük, hogy gyereket akarunk, akkor letettem a fogamzásgátlót és onnantól védekezés nélkül szeretkeztünk. Nehéz szülésem volt, abban maradtunk, hogy ha én úgy érzem, kész vagyok a következő gyerekre, akkor szólok. A férjem azt mondta, hogy részéről bármikor jöhet, csak nem neki kell kihordani meg megszülni, meg aztán nem ő kínlódik hetekig 0-24-ben a szoptatással. 10 hónap múlva szóltam, hogy jöhet a következő. A második még nehezebb szülés és sokkal nehezebb babakor volt, így egyelőre nem tervezek többet. A férjem részéről jöhetne, de még mindig úgy van vele, hogy az én testem, az én idegrendszerem, nekem kell tudnom, mennyit bírok.
2021. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Leültünk, és mondtam neki, hogy én szeretnék gyereket, elég régóta együtt vagyunk(7 éve), a ház szép, leégve nem vagyunk, mostmár vágyom rá. Ő meg azt, hogy ő is időszerűnek gondolja, hagyjuk abba a védekezést. Mivel gyávák voltunk, ezután még hónapokig beszélgettünk róla, de ugyanúgy védekeztünk. Aztán bele vágunk, 3 hónap múlva terhes lettem, ennyi.
2021. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Most melyik részére gondolsz?


Mi fiatalon jöttünk össze, huszas éveink elején. Nyilván már akkor szó esett a gyerekekről, mindketten kettőt mondtunk, egymást és az életet kiismerve kialakult szépen a kritérium, mit szeretnénk megteremteni gyermekvállalás elött (nálunk pl. szóba se jöhetett, hogy albérletbe, majd lesz valahogy alapon vállaljuk babát).


Olyan 26 körül már jó lett volna s baba, szerettük volna, de anyagilag sajna nem álltunk még úgy. Mikor eljutottunk a kitűzött célig, nem védekeztünk többet és kész, így 29 voltam, mire megszületett a babánk, a férjem meg 31.

2021. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Közöltem, hogy nem lesz. Ennyi.
2021. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Levettük a gumit onnantól, hogy mindkettőnknek ok volt a baba.
2021. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Becsúszott 2 hónap járás után, én 34, a későbbi férjem 31 éves volt. Mindkettőnknek volt hitelmentes lakása és munkánk, az övé nagyon jól fizet.


Gyönyörű kisfiunk született, igazi szerelemgyerek.

2021. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Az első abszolút nem tervezett volt, de mindketten úgy voltunk vele, hogy KELL neki egy testvér, mégpedig 2-3 év korkülönbséggel, úgyhogy mikor eljött az idő nem volt mese, le kellett venni az óvszert, terv szerint meg is született 2,5 évvel az első után
2021. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy beszélgetés során szóba került - még a kapcsolatunk legelején. Megmondtam, hogy én soshasem fogok szülni ezért és ezért. Ha ő szeretne vérszerinti gyereket, akkor jobb, ha most külön megyünk.


Azt mondta, neki sem fontos, úgyhogy együtt vagyunk. Ha viszont meggondolná magát hogy de-de, csináljunk babát, akkor szakítok vele.

2021. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!