Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni vagy nem menni? A járványhelyzet ellenére kaptam egy lehetőséget ismét, hogy vissza menjek Németországba dolgozni a céghez akik haza küldtek a korlátozások miatt ősszel.

Figyelt kérdés
Viszont elég nagy dilemmában vagyok, mert a barátnőm kijelentette hogy ha megint ki megyek, akkor a kapcsolatnak vége, nem akar megint hónapokat távol tölteni tőlem. Neki van két kisfia a házasságából és nyilván kell neki hogy fizikailag mellette legyen valaki, én viszont 7 évvel fiatalabb vagyok nála, nyitottabb vagyok a világra, pénzt akarok keresni és megteremteni egy biztos hátteret. Imádom őket, de egyre inkább azt érzem, nem a saját életemet élem. Közös gyereket nem akar mert félti a jól fizető állását itthon, én meg nem akarok mindig csak pótapuka lenni.

2021. ápr. 1. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Menj! Nem köt titeket össze semmi, ne engedd, hogy visszatartson a fejlődésben!
2021. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Menjél. Semmi értelme maradnod. Nem lesz egyébként sem közös jövőtök, ha ő már nem akar gyereket, te meg igen.


N

2021. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha még belegondolok, hogy minden rá marad amit eddig együtt csináltunk, oldottunk meg, az nem jó érzés. Ház, kutyák, kocsi, gyerekek stb szar alaknak érzem magam ha mindent a nyakába vártok.
2021. ápr. 1. 16:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatra, szánalomra nem lehet kapcsolatot alapozni...

Előtted is megoldotta valahogy a nő, utánad is így lesz.

2021. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem tudom... elhagyod a barátnődet, aztán majd újra hazaküldenek a cégtől. Biztos megéri?
2021. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha kijelentette, hogyha kimész, a kapcsolatnak vége, akkor nyilván ő is tisztában van vele, hogy azzal is minden rá szakad. Ha őt nem zavarja, akkor téged miért? Amúgy azért azt ugye tudod, hogy nem a te hibád, hogy neki ennyi feladata van? A gyerekeket ő vállalta mással, nem jár neki alanyi jogon, hogy valaki segítse. Eddig szerencséje volt veled. Ennyi. Ha meg nem akar gyereket te meg igen, akkor mégis mi a terved? Minden mást félretéve se működhet így egy kapcsolat, ha ebben nincs egyetértés.
2021. ápr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Szóval te vagy a tróger mert melózol..... Értem. Kicsit ez nekem ilyen zsarolás kategória. Sőt, én azt érzem, hogy te neki inkább 1 tárgy vagy, mint sem társ. 2 gyerekkel, közös múlttal, nekem 1 nő ilyet mondana, fel sem merülne bennem, hogy maradjak.... Rohadt gáz a csaj, mint ha ez csak az ő élete lenne, te pedig asszisztálj hozzá.
2021. ápr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez a nő nem szeret téged...


Bocs, de tipikusan a bétahím esete vagy. Nem ismerlek, de tegyük fel, hogy korrekt vagy, jó ember vagy, jó veled "ellenni", viszont nem te vagy neki az igazi, és nem is te vetted el a lány eszét, mert nem neked csinált gyereket, sőt, nem is tervez veled hosszútávon közös jövőt. Szexuálisan és emberileg is jelentéktelen lehetsz számára. Azon sem csodálkoznék, ha szex közben még mindig az exére gondolna (akinek kétszer gyereket szült!!!).


Téged kihasznál, aztán amikor a gyerekei felnőttek, kiköp és rád tapos. Te meg elpazaroltad a fiatal éveidet egy fos kapcsolatra, és ott leszel 35-45 évesen kapcsolat és család nélkül.


Durva voltam, de azért gondolkozz el azon, amit írtam.


F

2021. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ebben a fostengerben ami hazánkban van nem fogsz előrébb jutni. Kint is kell dolgozni keményen nyilván való, de a jelenlegi árak amik a hazánkban vannak nagyon nem arányosak a fizetésekkel. A helyedben mennék, soha lehet tudni mikor kerültök megint szarba akkor jól fog jönni az a spórolt pénz.
2021. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

alapból bele se kellett volna menned egy nálad 7!!! évvel idősebb nővel olyan kapcsolatba ahol valami más férfi ejakulációját kell nevelgetned


hogy tud valaki együtt lenni úgy valakivel, hogy ott van a gyerek, ami folyamatosan arra emlékezteti, hogy előtte már valaki a párjába beleg3cizett

2021. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!