Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 szex az kevés?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. 5 éve élek párkapcsolatban. Ritkán találkozunk a párommal, általában csak hétvégén meg néha hétközben 1-1 napot. Mindketten tanulunk még nem élünk együtt. Én úgy érzem szeret engem , de valami zavar nagyon, mégpedig az hogy nagyon ritkán akar szexelni. Amikor szexelünk akkor minden jó tehát nincsenek magával a szexxel problémák , csak a számával. Hétvégén általában 1x szoktunk de van olyan hétvége hogy egyáltalán nem. Én híztam egy pár kg-ot de edzek szóval inkább amit felszedtem izom de kezdem azt érezni hogy lehet nem kíván már engem vagy nem tudom.. beszéltem már vele erről azt mondta hogy ez a velejárója annak hogy már nem friss a kapcsolatunk, de neki semmi baja velem , csak sokszor már este fáradt. Én viszont nagyon szeretek szexelni és nem azt kérném hogy egész nap , de nekem ez a heti 1 nagyon kevés. Ez normális vagy én problémázom túl?

#szex #Heti1x #Nemkevesez
2021. ápr. 2. 00:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%

Bevállallak a maradék napokra :P


Amúgy igen, ez eléggé kevés.

2021. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Kb mindig szexeltek amikor találkoztok ezek szerint, akkor mikor akarnál többet?
2021. ápr. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2.

a hétvége :péntek este, szombat, vasárnap

Nem vagyunk mindennap együtt szóval szerintem így 3 nap alatt 1x az kevés.Ha együtt laknánk más lenne , meg akkor természetes hogy nem minden nap , de szerintem minél kevesebbet találkozik egy pár annál jobban kellene kívánnunk egymást amikor találkozunk. De cáfolj meg ha nincs igazam.

2021. ápr. 2. 00:56
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Rosszból heti egy is túl sok.

Jóból napi 2 sem, szerintem.

5 év tavkapcsolatban nem valami intenzív, ahhoz pláne nem, hogy megunjon, de ezek szerint ő ilyen halvérű. Szerintem ha együtt élnétek sem biztos, hogy jobb lenne az arány. Sajnálom, én nem biztos, hogy szeretném ezt tolerálni. (vagyis: biztos, hogy nem.) Besavanyodnék hosszabb távon, és magamat sem erőltetném a srácra, mert az is zavarna, ha tudom, hogy csak "megadja magát", amúgy nem is vágyik rám)

2021. ápr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem havi 1 is bőven elég, szóval nekem mondhatod 😅

Neked nagyobb a libidód, ez van, 5 év után szerintem nem rossz mennyiség

2021. ápr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyén függő ki mennyire kívánós.

Férjem kb minden nap szeretne, de nekem elég lenne a heti 1 is, pedig nagyon jó a szex vele, csak egyszerűen nincs hozzá olyan gyakran hangulatom. Próbálunk egymáshoz igazodni hogy mindkettőnknek jó legyen így kb heti 3 szokott lenni. 6 éve vagyunk együtt.


Szóval ez nagyon változó ki mennyire "éhes". A lényeg hogy mindkettőtöknek jó legyen.

Mindenképp beszélj vele, hogy többet szeretnél.

2021. ápr. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen fiatalon ez nagyon kevés. Az én férjem, aki 50 éves, ő is többször szexel velem hétvégén. Tuti van rajtad kívül csaja, aki lefárasztja. Meg milyen alja szöveg ez, hogy ez a hosszú kapcsolat velejárója? Fiatal vagy, a helyedben keresnék egy életrevaló bikát, aki a közelben lakik. Legyen eszed..
2021. ápr. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon beléptem egy csajos csoportba, ahol nyíltan lehet beszélni a szexuális dolgokról. A csoportban is annyi féle nő van, annyi féle igényekkel, de érdekes módon teljesen más válaszokat kaptál volna. Ott is vannak 40+-os hölgyek, akik akár naponta többször is szexelnének, mégse az lenne a konklúzió, hogy tuti megcsal a párod. Ne magatokból induljatok már ki, jesszus.

Mi majdnem 5 évig voltunk együtt ugyanígy, hogy suli közben csak hétvégente találkoztunk, vizsgaidőszakban meg szünetekben meg majdnem minden nap. Ezt nem csak én mondom, hanem a hasonló helyzetben lévő barátnőim is, de ez nagyobb nyomás, mintha együtt élnétek. Hazaérek hétvégén és szexelnem KELL, mert a héten csak ennyit vagyunk együtt és mindenhol azt olvasom, hogy a heti 3 szex is kevés, így mikor máskor lehetne, ha nem abban a kevés időben, amit együtt töltünk. Nyilván neked nagyobb az étvágyad, de ha a párodnak nincs többre igénye, akkor mit tudnának a gyakorisok tenni?

El is mondta a párod, hogy nem veled van baja, csak neki ennyi elég. Vagy elfogadod ezt, vagy kompromisszumot köttök, hogy legalább 2 legyen a héten, vagy elhagyod. Ennyi lehetőség van.

2021. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval tudok egyetérteni. Lassan 4 éve leszünk együtt, ugyan mi már együtt élünk, de nálunk is heti 1-2 van. Mikor összejöttünk akkor se volt egy "életrevaló bika", ahogy a gyakorisok hívják... Igaz, akkor minden nap szexeltünk mikor találkoztunk, de ez akkortájt is heti 2-3 alkalom volt és mondta is, hogy amúgy neki kb. ennyi a libidója, sosem volt ez a napi többször szexelős típus.

Most mindketten home officeban dolgozunk, itt lenne minden esténk a szexre de nincs. Én se mindig vagyok hangulatban, ő se. Pedig az "átlaghoz" képest nekünk is ez kevés, és aggódhatnék is, de minek? Kedves, bújós, beszélgetős, érdeklődő és törődő velem, a kapcsolatunk olyan, mint soha azelőtt senkivel. Nincs vad egymásnak esés, cserébe ha elmegy mellettem a lakásban megsimogat, éjszaka átölel, napközben puszilgat, az utcán fogja a kezem, kedves dolgokat mond, bókol és a legnehezebb időkben is maximálisan érezteti velem, hogy szeret.

Gyakorlatilag alig ér most minket inger, alig mozdulunk ki. Hétvégente a barátokkal találkozunk, de ezen kívül most hónapokig, amíg rossz idő volt, csak itthon voltunk. Vettünk társast, megnéztünk együtt több száz sorozatot és filmet. Ha meg épp olyan esténk volt, én játszottam a játékommal gépen, ő filmezett a másik szobában. Néha kellett a külön tér, mert sok tud az összezártság lenni, főleg most...


Szóval lényeg ami lényeg, nincs olyan, hogy kevés szex valamihez mérten. Olyan kevés szex van, hogy NEKED vagy NEKI kevés. Nincs átlag, nincs mérce. Soha ne hasonlítgasd magad, pláne ne a gyakorin. Én is estem ebbe a hibába, hónapokig irogattam ki kérdéseket ide és jöttek kommentbe a megmondók, akik 50 évesen is napi 2x szexelnek. Persze, van 100ból 1 ilyen pár de jobb ha tudod, itt a legtöbb ember iszonyatosan megkeseredett és abban leli örömét, hogy kitalál sztorikat, amiktől te rosszabbul érzed magad, mert amúgy sokkal jobb a te helyzeted, mint az övék.


Ha viszont neked ez kevés, próbálj máshogy közeledni felé. Mikor 3 napot együtt vagytok hétvégén és szexeltek az egyik nap, másnap kezdeményezz. Kezdd el simogatni, puszilgatni a nyakától lefelé haladva. Ha visszautasít, üljetek le beszélni erről őszintén, hogy neked picit többre lenne igényed és megérted, amikor fáradt, de pl. mikor alszotok egy jót, utána se? Én a párod helyzetét is elfogadom, nem jó, mikor erőltetik rád, teljesen elveszik a varázs... Mikor exemmel voltam, apukám elhunyt és ennek ellenére is ott volt a fejemben, hogy atya ég, már 6 nap eltelt szex nélkül, mikor fog veszekedni? Érted? Stresszeltem ezen, mert hiába gyászoltam, a heti 1-nek megkellett lennie, hisz az a "normális"....Tudom, itt most senki nem halt meg, de baromi libidó-gyilkos az, amikor megfelelésből szexelsz. :(


Huszonévesek vagyunk mi is, 4 éves kapcsolat.

2021. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

8.

Nem írtam egy szóval sem hogy megcsal a párom. Azt írtam hogy lehet már nem úgy kíván mint régen. Mikor összejöttünk volt hogy naponta többször is nyílván egy friss kapcsolatba ez belefér de utána is vagy 2 évig még gyakran szexeltünk. Nem tanácsot kértem hogy mit kellene tennem , mert nyílván nem itt fogom megkapni csak feltettem egy kérdést hogy szerintetek heti egy szex kevés-e.Egy városban lakunk szóval még azt se lehet mondani hogy az utazás kimerítő vagy a tanulás mert azért valljuk be ez az online oktatás megkönnyíti azért sok egyetemista életét. Nem azt mondom hogy ennyi meg annyi szex KELL egy héten csak nekem kevés mint ahogy írtad nekem nagyobb a szexuális étvágyam bár nem hiszem hogy huszon évesen gyerek nélkül ezzel bármilyen probléma is lenne. Viszont ez tény és több barátnőmről hallottam hogy sajnos ahogy telik az idő egyre kevesebb lesz a szex . Egyébként köszönöm a válaszodat 😊

2021. ápr. 2. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!