Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kevés szex, érzelmi zsarolas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex, érzelmi zsarolas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni egy elég nehéz kérdésben.


Adott egy 4 éves párkapcsolat, együtt is élünk 3 éve.


Fél éve volt egy törés a kapcsolatunkban, a barátnőm elvesztette egy hozzátartozóját, ami után teljesen megváltozott. Kevés lett a szex, teljesen másik ember lett. Egyfolytában a telefonját nyomkodja, megváltoztak a szokásai, az élettel kapcsolatos nézetei.


Rengeteget vitázunk, azt mondja nem tudja feldolgozni a veszteséget, én ajánlottam hogy keressunk egy szakembert, akivel tud beszélgetni, keressünk valami megoldást. Ezek után kiborult hogy én őrültnek tartom...


Minden más azóta, de még mindig szeretem.


Ezek után mindig szóvá teszi, hogy rajtam van a világfájdalom, és, hogy rossz rám nézni ilyenkor.


Nem tudok már kiigazodni rajta, nem akarom erőltetni se a szexet, néha odabujik, majd miután felkelek az agyból szóvá teszi hogy minek mentem el, hogy letett volna szex...


Semmi olyan utalást nem tett, én meg nem akarom erőltetni se, mert azzal csak rosszabb lesz. Persze miután ezt elmondja már nincsen kedve hozzá.. Nem tudom már mit csináljak...


Köszi a válaszokat előre is.


Mindketten közel vagyunk a 30-hoz.


2020. jan. 1. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Ki milyen fap.nát szakít, olyat szagol.
2020. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire közeli hozzátartozó volt?
2020. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy családtag elvesztése sosem könnyű. Persze, hogy veszekedik is miatta.


Jól teszed ha nem erőlteted, ezt ő éli meg, dolgozza fel, egyedül.


Legközelebb, amikor hozzád bújik, finoman, tapintatosan, de határozottan kezdj hozzá, nem fog elutasítani, az biztos :)


A megváltozott viselkedéshez pedig egy picit próbálj te is idomulni, anélkül, hogy feladnád önmagad. Beszélgess vele, amikor látod, hogy alkalmas. Használj ki minden lehetőséget. Mutasd meg neki, hogy számíthat rád és nem tartod őrültnek.

A szakember pedig nem rossz ötlet, de sajnos elutasítja, így nem lesz könnyű dolgod. :(

2020. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Közeli hozzáta

rtozó volt, de az egész család túl van már az eseten.


Én lemondtam mar mindenről, olyan dolgokat teszek meg neki amiket elotte sosem. Az a baj hogy alapból is nehéz a természete, ezt a saját családja mondja el róla, de ők nem szólnak neki, hogy valami nem oké. Nem ők élnek vele, nem az ő problémájuk.

2020. jan. 1. 23:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Eltelt már fél év, meddig lehet ezt csinalni?
2020. jan. 1. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Lássuk csak. Nem sokáig, az biztos.

Nekem még mindig nehéz az unokabátyám távozása (20 éve volt).

Viszont ha a párodnak a természete eleve nehéz volt, akkor jobb résen lenned, nehogy érzelmi bántalmazás/zsarolás legyen a vége.

Viszont tény és való, hogy mindenki másképp dolgozza fel az eseményeket.

Mindig veszekedésbe torkollik, ha beszélni szeretnél erről vele?

#3

2020. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyfolytában a telefonját nyomkodja, megváltoztak a szokásai, az élettel kapcsolatos nézetei. --- a helyedb3n kideritenem miert nyomkodja a telojat annyit. Lehet szeretoje lett es nem a gyasz a fo baja. Probalj ezen a nyomon elindulni.
2020. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!