Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferjem zarkozott, vele nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem zarkozott, vele nem jutok dulore ebben?

Figyelt kérdés

6eve vagyunk egyutt (44F, 38N), 2gyereket hoztam a kapcsba, akkor volt h egy ejjel 5x voltunk egyutt, aztan stabilan beallt heti 2.

Tavaly osszehazasodtunk es rogton meg is fogant a gyermekunk, viszont az elejen szex utan volt egy hatalmas verzesem, 3hetig kellett fekudni, utana szulesig mar o nem forszirozta h egyutt legyunk (feltette a babat es sejtesem szerint a pocak miatt nem kivant).

Szules utan kiderult h ujabb mutetre van szuksegem mert osszenovesek keletkeztek, ezt megejtettek a 7.heten, de ugy tunik meg mindig szuksegem van egy ujabbra,mivel picit faj az egyuttlet. Es megerkeztunk a mostani allapothoz, a faradtsag ellenere kivetel nelkul en kezdemenyezek. A baba (5hos), a refluxa miatt velunk alszik (nem igy terveztuk de igy legalabb alszik), de homeofficeban van a ferjem 1eve, kb 8masik helyiseg van a hazban ahol csinalhatnank, de nem tesszuk. Ejjel ha kezdemenyezek, atfordul a masik oldalara. Dieta miatt mar az elso hetekben visszafogytam az eredeti sulyomra, ez mara odaig fajult h a legskinnybb farmerom is lazan jo ram, de sem terhesen, sem elotte, sem utana soha nem volt gond az alakommal, altalaban egy gyereket sem neznek ki belolem nemhogy harmat, ha holnap strandra kellene menni, megfordulnanak utanam. Az elmult fel evben hazat ujitott, koltoztunk, kozben dolgozott online es keptelen kipihenni magat, pedig hetvegen hagyjuk 9ig aludni (baba 6kor kel viszonyitaskepp es en ejjel atlag 4x, van h 7x). Tegnap mondta h kezd kiegni a meloban, ki fogja venni az apasagi szabijat (fel ev).

Nem tudom mit tehetnek meg h visszajojjon a libidoja ill. h az-e a gond es nem tudom h kell-e bmit tenni erte tekintettel arra h en is mocsarfaradt vagyok es a szoptatos hormonok miatt egyebkent sem vagyok ANNYIRA a szexre DE az elozo hazassagom terhesseg alatt ment tonkre, exferj felrelepett (veszelyeztetett terhesseg miatt el voltunk tiltva az egyuttlettol es massal potolta), igy igyekszem megtartani a tuzet most, de o total passziv. Napkozben tobbszor megolel,elmondja h szeret es azt is h nagyon faradt (en kb napi 2-3orat setalok a babaval es minden nap fozok 4onkre + szoptatok, tehat fizikailag en is, nagyon) 1000% h nincs masik no a kepben, a hazassagkotest o szerette volna, kozos babat is o jobban, tudom h szeret, most is itt egy csokor rozsa az asztalon, figyelmes, torodo, szeret velunk lenni. Szoval latszolag minden ok csak nem kivanja, illetve alvast jobban. Viszont ha most leszokunk a szexrol, nem tudom kesobb h hozzuk vissza, ezert celzok ra h jo lenne (dacara annak h meg var ram egy mutet h ne feszuljon). Teljesen tanacstalan vagyok. Ha ez csak egy ilyen periodusunk, amikor kisebb gondunk is nagyobb az osszebujasnal, OK, de fogalmam sincs h ez hova vezet igy. Nem tudok neki tobb pihenest biztositani, amikor mondom h elviszem setalni a harom gyereket, napkozben akkor sem pihen le. Multkor fel napra elmentem veluk, utanunk jott h hianyzunk. Konstruktiv otleteknek nagyon orulnek, nincsenek nagyszulok es covid miatt bebiszitter sem opcio. Talan elkuldhetnem 2 napra hotelbe h aludja ki magat de az eleg melos lenne nekem igy a gyerekekkel, de lehet h ez a megoldas?


2021. ápr. 2. 03:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Vele próbáltál erről a problémáról beszélni? Igazából nem értem miért nem akar szexelni veled, ha nincs a képben másik nő és állításod szerint szeret is téged és jól is nézel ki. Egyszerűen lehet, hogy csak vele van a baj. Az életkora miatt lehet, hogy ekkorát csökkent a libidója. Bár még ennyi idősen sok férfi gyakran szexel.


Ha pedig a terhesség volt a problémája, hogy esetleg megundorodott tőled, akkor meg miért erőltette a gyereket? Vagy nem lehet esetleg, hogy van valami rejtett betegsége és azért fáradékony?


Amúgy meg én nem értettem soha ezt a dolgot. Ne haragudj meg, de leírom. Igaz, én kicsit másképp gondolkodom, mint az átlag emberek. Azt nem értem miért kell mindenképpen minden helyzetben gyereket szülni. Ha egy nő összejön egy új pasival, miért kell egyből annak is gyereket csinálni? Ezt nagyon sok helyen látom. Ilyenkor fél a nő, hogy gyerek nélkül elhagyja a pasi? De mint te is említetted az előző házasságod is pont emiatt ment töbkre. Akkor most miért kellett megint? A férfiak legnagyobb része önző és tényleg akkor lép le, amikor gyerek születik.


Én is 38 éves nő vagyok. Párom 3 gyereket hozott a kapcsolatunkba. Ő akart volna tőlem is az elején, de én soha nem akartam gyereket. Mai napig tartom magam ehhez és nem bántam meg. Párom pedig ragaszkodik hozzám. Pedig dagi is vagyok, a szex is működik. Most nem azt mondom, hogy ne szüljön egy nő gyereket, de miért kell minden kapcsolatba szülni?

2021. ápr. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

1.: A gyerek tönkre teszi a szexet.

2.: Okos nő nem szül és nem házasodik.

3.: Alternatív szexuális módok sem mennek? Popi, szopás, ... ?

2021. ápr. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pedig meg kellene beszélni vele, napközben, a dolgokat kimondva.
2021. ápr. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

1-es vagyok. 2-esnek mondanám, hogy nem minden esetben teszi tönkre a gyerek a szexet, mert azért sok házasságban jól működik a dolog. Csak van az a pár hónap nehezebb idő, azt kell mindkét félnek megértően átvészelni. De sok esetben a férfi patkány és lelép ahelyett, hogy átsegítené a párját. Sok esetben meg a nő esik át a ló túloldalára, amikor a gyerek születése után évekig nem szexel az emberrel, a gyerek lesz az istenkirály, a pasi meg csak egy szolga. Tehát mindkét nem hibázhat. Viszont intelligens emberek tudják normálisan kezelni a gyerek témát és a gyereknevelés éveiben is lehet tökéletes a szex.


Okos nő nem szül és nem házasodik. Igazából pont így gondolkodom óvatosságból. És pont így működik jól a dolog. Mivel nincs közös gyerek és papir sem köt össze, így bármikor leléphetnék. Viszont érdekes módon 15 éve együtt vagyunk és egyre jobban becsüljük, értékeljük egymást, ahogy öregszünk.

2021. ápr. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod, nem volt sajatja es ket kozoset szeretett volna, en huztam meg a hatart itt egy gyerek utan, mert neggyel nem birnek, illetve akkor mar 100% htb lennek es szeretem a munkam. Nagyon meggondoltam es 1ev jaras,tovabbi 4ev wgyutteles utan hazasodtunk, vallaltunk kozoset, nem gondolom h elhamarkodtuk. Egyaltalan nem azert h megtartsam, hanem mert szeretne (es en is) h az o vere is tovabb oroklodjon, csodalatos apuka, mindharomnak. Az meg ha megundorodik, elore nem tudjak. Inkabb gondolnam azt h ennyire faradt. Befizettem 2 ejszakara innen 60kmre egy hotelbe, meglatjuk reggel mit reagal a visszaigazolo emailre.
2021. ápr. 2. 06:07
 6/14 A kérdező kommentje:

#2 2 gyerek utan kivant ugy h egesz ejjel mint a nyulak, egyaltalan nem teszi tonkre, akkor mindenki felremenne gyerek utan.

Alternativ sem, hiaba ajanlom. Alszik.

2021. ápr. 2. 06:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Hagyd pihenni

Passzold le a gyerekeket felnapra es csak bujjatok ossze pici simi oleles puszi de semmi szex sot meg utalni se ra. Csak siman intim legkor pihenes egymas karjaban 1-2-3 ora csodakra kepes.

2021. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
A barátod törődik a gyerekekkel? Mi miatt nem tud aludni, mi az ami bántja? Ha nincs egészségügyi oka és nem maszturbál, el nem tudom képzelni hogyan bírja ki hetekig szex nélkül.
2021. ápr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt egyértelműen kimerültség az oka a libidója hiányának. Amikor majd a fél éves apaszabija alatt sem akar egyáltalán, akkor ijedj meg. Most szerintem ez csak átmeneti állapot lesz.

Nekünk is a terhességem alatt a libidóm zéróra csökkent, nagyonnagyon ritkán voltunk együtt. Aztán jött ugye a 6 hetes gyermekágy, még akkor sem igazán kívántam, megvártuk, amíg tényleg lesz igényem a dologra. Szóval összességében olyan 6-7 hónapig szinte semmit nem szexeltünk, ha mégis, az nem volt olyan jó, szóval inkább felejtsük is el, hogy volt :D És minden probléma nélkül vissza tudtuk hozni a tüzet. Az, hogy van egy átmeneti időszak, amikor nincs szex, az nem jelenti hogy "leszoktok" róla és majd nem is lehet visszahozni egyáltalán a kezdeti lángolást. Csak ha kimerült a férjed, fejben nincs ott, akkor nem is csodálom, ha inkább az alvást választja. Néha nekem is vannak ilyen időszakaim, pedig alapból nagyobb a libidóm, mint a férjemé. De ha minden mással foglalkozik napközben is, akkor 3-4 óra alvás nem lesz elég neki. 8 hónapos a babám, éjszakánként átlag 5-6x kelek fel vele, amióta megszületett, ha egyszer lenne lehetőségem délután ledőlni 3-4 órára, akkor amellett, hogy inkább rendesen kitakarítanám a lakást végre és megpróbálnék nyugiban foglalkozni a hobbijaimmal, amellett ha aludnék se érne semmit, mert egy összefüggő 3-4 napra lenne szükségem, hogy igazán kipihenjem magam, pár órával nem tudnék mit kezdeni. Lehet a férjed is ez a típus, mint én.


Hagyj időt neki, hadd pihenje ki magát, majd az apaszabija alatt (vagy csak simán szabit kivesz, az sem tragédia), ha voltak napok, amikor nem kellett semmivel sem foglalkoznia, semmit sem dolgoznia, akkor valószínűleg lesz energiája a szexre is.

2021. ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
Veletek alszik a baba és te szexelnél mellette? Nekem is elmenne a kedvem...
2021. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!