Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ilyen kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ilyen kapcsolatban gyereket akarni?

Figyelt kérdés

Röviden, 7éves kapcsolatban vagyunk. Vannak mélypontok, sokszor csak egymás mellett élünk.

Ő szinte minden 2.este végig telefonozza az estét vagy a szobába vonul. Már elgondolkodott hogy haza költözik, de nem tette. Elhidegulés felé haladunk..


Nekem is vannak gondjaim ami miatt nem érzem/ akarom a gyereket. Sokszor belegondolok hogy ebbe a rossz, gusztustalan világba ami nem a jobb lét felé halad akarok e egyáltalán gyereket és már nem biztos h akarok.


Az elején mindketten akartunk majd gyereket, de mondtam hogy bármikor szakíthat ha nem bír " várni",nem tartom magam mellett, ő nem szakított.


Most minden nap téma a gyerek, a közeledése is ennek szól, nem nekem. Mert hogy én ígértem neki h lesz gyerek..neki is elmondtam h nem érzem még h akarok, az okokat is elmondtam..de mintha nem értené, úgy csinál mintha 40 lenne holott 29lesz és még benne a korban, érteném ha 33lenne pl.


Mert ha rendben lenne a kapcsolat meg érteném..szulei is állandóan az unoka témával jönnek, az enyémek nem lovagolnak ezen.


" elment" 7év amiben alakulhatott volna úgy h már 2 gyerek lenne, viszont nem úgy lett. Alapból 4.évben tudtunk összekoltozni, viszont végig tudta h bármikor szakíthat ha nem bír várni..nem tehetek róla h így érzek mint ahogy ő sem, de nem kértem hitegettem..


2021. ápr. 2. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


A leírásod alapján sem neked, sem a párodnak nem időszerű még a gyermekvállalás. Pszichoszexuális fejlettségetek és személyiségeitek érettsége még nem tart ott. Köszönöm neked a következő nemzedék nevében, hogy ez számodra világos már, és ennek hangot is adsz!

2021. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Keress egy normalis part akivel szeretitek egymast es maris fogsz akarni gyereket. A jelenlegi kapcsolatod rosszabb mint amit egy kisiskolas tavkapcsolatnak nevez
2021. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Valamiért ő azt hiszi, hogy te akarsz gyereket, csak nem most. Mondjuk, ideje lenne ezt tisztázni így 7 év után, hogy te se most, se később nem akarsz gyereket. Vagy nem tőle.

A szakításon kívül nincs jó megoldás. Az a gond, hogy ezt te se mered meglépni, mert foshol, hogy egyedül maradsz.

2021. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Én "párom" se veszi észre, hogy kb csak egymás mellett élünk. Ő ezt szerelemnek hívja. Szerintem ő sosem volt szerelmes és nem tudja mi az.
2021. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Depressziós vagy, a párkapcsolatod meg hulla. Ezen egy gyerek csak rontani fog. Tegyèl egy szívességet magatoknak és szakíts mihamarabb, gyereket meg véletlenül se rakj ebbe a kapcsolatba, mert ő szívná meg a legjobban.
2021. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Egy gyerek ezen tenyleg csak rontana.

Az plusz nyűg non stop.

Sztem ő azt hiszi olyan egyszeru mint macskát tartani. Ki is csinálná ezt a kapcsolatot helyből.

2021. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

"Ő szinte minden 2.este végig telefonozza az estét vagy a szobába vonul"


Ha könyvet szeretne olvasni, az is zavarna?

2021. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Mire vártok? Érthető, hogy 29 évesen már kezd frusztrált lenni, fiatalabb nem lesz. Valószínű nem érti mire kellene még várni, te nem érted ő mit nem ért és ez szép lassan rányomta a bélyegét a kapcsolatotokra.

Szerintem vagy engedjétek el egymás kezét és esélyt adsz még neki, hogy normális kapcsolatba szüljön, vagy sürgősen menjetek terápiára és tegyétek rendbe a kapcsolatotokat, mert erősen elindultatok a félrekommunikálás miatt a lejtőn.

2021. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Én ezt teljesen megértem. Voltam ilyen kapcsolatban, 26 évesen már rá volt pörögve a gyerektémára, bár erős a gyanúm hogy ebben apuci nyomasztása is alaposan benne volt. Ráadásul én meg még a kapcsolat elején mondtam hogy nem akarok gyereket, amire akkor vállat vont. Amikor 3 év után nekiállt ultimátumokat adni, olyan szuper kapcsolatunk volt mint nektek most, tőle konkrétan megkaptam hogy elvan velem, neki mindegy együtt vagyunk-e vagy sem. Én meg már az ultimátum miatt is kiábrándultam, ez meg pláne betette a kaput.

Ha szakítás helyett belementem volna és erre gyereket vállalok elcsesztem volna 2 életet. Kettőt, mert neki úgyis minden mindegy! 😑

2021. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem ha könyv olvasás miatt vonul el nem baj, sőt az se hogy külön töltünk időt. De h az esték nem szólnak másról max tv közbe nyomkodja a telefont..


Én meg nem kommunikálok mostmar olyan emberrel aki nem figyel mert csak a telefonja van amin játszik.


Én is nyomkodom de 5 6 perc megnezem ami eszembe jut és kész.


Elmenni bicajozni v valami nem lehet mert lusta hozzá,nem bírja..

2021. ápr. 2. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!