Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerek vagy gyerekek szulete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek vagy gyerekek szuletese megerositette vagy megrontotta a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 06:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Nékünk rövid távon megerősítette a kapcsolatunkat, rengeteg jó érzést okozott a babavárás, megtanultuk közösen megoldani a problémákat. Később se a gyerek miatt mentünk szét, sőt, egyfajta kötelék sokáig megmaradt, ami zavaró is volt, a különélés során. Én úgy látom, hogy megerősíti a kapcsolatot, ha továbbra is figyelmesek maradtok egymáshoz.
2020. szept. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
Határozottan ront.
2020. szept. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nalunk is rontott
2020. szept. 7. 08:00
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is rontott, el is váltunk. Szerintem sokszor itt jön ki a leginkább, ha az ember nem az igazival van. Mert ha azzal, akkor szorosabbá válik a kötelék, bensőségesebb lesz a kapcsolat. Ha nem, akkor meg szétcsesződik az, ami eddig összetartotta a dolgot.
2020. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem a gyerek ront a kapcsolaton, hanem az önzőség, a figyelmetlenség, a bunkóság, illetve szeretet hiánya. A jól működő családi élet egy tanulási folyamat eredménye, ami sok türelmet és rengeteg energiát igényel, ezért lett divat, a szingli és az egyedülálló szülő lét, mert kényelmes, nem kell törődni a pároddal. Hosszú távon az eredmény a magány és a boldogtalanság, aminek jellemzően a gyerek is részese lesz.
2020. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk eleinte javított, aztán kimutatta a foga fehérjét, mivel a szülés előtt többnyire 2 naponta ő kezdeményezte a szexet, utána meg látványosan kerülte. Így lényegében az volt a célja, hogy a gyerekkel biztosítsa be magát nálam. Pár évig még türelmes voltam, próbáltam megbeszélni a dolgokat, de aztán kerestem mást helyette.
2020. szept. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%

#6


Sajnálom a pasit, hogy ilyen rossz felesége volt, mint te.

2020. szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
#7 Én vagyok a pasi!
2020. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

7#



6-os a ferfi! Azok beszelnek igy!

2020. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

"6-os a ferfi! Azok beszelnek igy!"


Leírtam, hogy nálunk ez történt, akkor mi okból a lenézés,lepontozás? Akkor nem is elmítettem, hogy nemcsak a sex szinte teljes hiánya vezetett odáig, hogy szétmenjünk, hanem többminden más is. De persze a nők szemében akkor is a pasi a szar alak, bármivel is védekezik.

2020. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!