Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy csak akkor érzek szeretetet és szerelmet amikor találkozunk a párommal és együtt vagyunk 2-3 napig. Mikor telefonon beszélünk olyan mintha nem is lenne párkapcsolatom és passzív vagyok ő is meg én is..?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2021. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Hát az tuti, hogy nektek nem való távkapcsolat.

Könnyen elhidegültök, ha nem vagytok együtt.

De nem kell ennek így lennie, csak bele kell tenni egy kis energiát és szeretet...

2021. ápr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg kommunikacios deffekt lehet.


En ha 2 exen hasonlitom, érdekes, egyiknel a telefon csak arra volt jo koztunk hogy max idopontokat egyeztessunk mikor találkozunk, mig másik exemmel napi hossza videochatek, de olyan azinten mintha egyutt éltünk volna szoval ha nem volt velem is személyesen de akkor ia olyan volt mintha folyamat egyutt lennénk.


Azota van ujabb 2 ilyen srác az életemben!!

Egyikkel napi videochat, mely lelki kapcsolat is, meg rengeteg duma, másikkal idopontegyeztetéses csak a dolog..



En ugy vagyok vele, hogy vannak srácok akiknek millio gondolata van es zajlik vele rendesen az élet es mindig vannak ötletei, egyéniség, és mindig motiválja valami, mig a "szotlanabb"srácok elvannak dolgoznak es ugy nagyon nem is pörög az agyuk.

És sajnos ez a tulnyomo többség.


Irto ritka a jol szocializált, bő szokincsű, ambiciozus energiadús srác.

2021. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
*azokkal akikkel amolyan semmilyen beszélgetéseim vannak nem is égek akkora lángon mint azokkal akikkel rendesen zajlik online is az élet egyutt.
2021. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért lehet, mert amúgy tök jól elvagy egyedül és szexre sincs különösebb igényed.
2021. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem szerelem lesz az (élőben sem) csak meghatódsz, hogy milyen édi...



#3 'folyamat együtt lennénk' : van

aki szerint menő egy szót a jelentésétől eltérő értelemben használni, vagy tényleg nem ismerednankét jelentés közti különbséget (folyamat / folyamatosan)? Főnevet módhatározóként? És mindenki más idióta, kötekedő nyelvtannáci akit ez megakaszt a mondanivalód értelmezésében?

2021. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vonzalom van köztetek ami szexuális csak, nincs szerelem .
2021. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
11 hónapja vagyunk együtt, ahogy telt az idő egyre magányosabb lettem amilyen még sosem voltam. Csak egy meghatározott időre van jó kedvem, ameddig találkozunk
2021. ápr. 2. 10:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

6 a szlengbensimán hasznàlják a folyamatosan helyett a folyamat kifejezést. Mert nyomatésokito is


Pl

"Folyamat hívnak nem tudok dolgozni, nagyon zavar"

2021. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ugy mondjuk "folyamatosan hívnak"az amolyan asszertivabban hat
2021. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!