Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Passzív fél a párkapcsolatban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fél a párkapcsolatban. Meddig bírható?

Figyelt kérdés

Ki tud erre jó tanácsot adni? Partnerem írgalmatlanul passzív. Minden téren. Bárhova hívom, legyen sport, koncert,séta,kirándulás-nem élvezi igazán. Sokszor rávenni is nehéz, leginkább noszogatni kell. Ilyen a szex terén is-unja. Enni szeret meg aludni. Rengeteg energiát emészt fel,hogy ő is jól érezze magát.Gyakran úgy érzem magam mint egy bohóc,aki állandóan parádézik-ő meg ásít nagyokat.

Azon is gondolkodtam, lehet túl sok vagyok neki.-Többet kéne barátokkal foglalkoznom.Lehet,sokat vagyunk együtt.


2014. jan. 4. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
te a lány vagy a fiu vagyenélkülmégnehezzebmegmondani atutit..
2014. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az tuti h lúzer vagy
2014. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

legnagyobb jóindulattal amúgy, sztem 1hónap

de utána már..... alázás is belefér mikor dobom.

2014. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem jobb lesz neked nélküle!
2014. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valszeg depressziós
2014. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Velem is volt egy ilyen időszak. :S Sehogy sem oldottuk meg. Néha ha veszekszünk egyből feljön témának, és még nagyobb a balhé.
2014. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kifáradt a karácsonyi,szilveszteri sz.rakodásba és vagy munkába - takaritás, sütésé-főzés-rokonok

lehet, hogy intimitásra vágyik, csak rád és nem mindig programra - egy film, egy mozi, patikuki - ...

2014. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez így elég gáz. én többet barátoznék őt pedig hagynám a francba.
2014. okt. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
beszélj vel,hogy mitől ilyen döglött,talán tudtok közös megoldást.ha nem akkor különutat kéne járni.
2014. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!