Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bunkó velem mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkó velem mostanában a párom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mostanában, vagy mostanában vettem észre, hogy a párom rendkívül lekezelő és bunkó velem, bármi amit csinálok az gáz, az rossz, az sz*r, de ha más ugyan azt csinálja, az nem gáz persze.


Tegnap a segítségemet kérte egy beadandóban, én segítettem neki, hálából azt mondta rám, hogy egy tapló f*sz vagyok aki buta, és csak miattam fog megbukni, meghogy amúgy is idegesítő vagyok, és nekem csak sz*r ötleteim vannak.


Kérdeztem, hogy mi a baja, hogy ennyire flegma, azt mondta, hogy a bezártságtól van, de őszintén, ha az miatt van, akkor sem beszélünk így egy emberrel, főleg ha az a párunk.


Tényleg lehet, a bezártság (karanténban van már 3 hete mert egyszer covid kontakt, egyszer pedig pozitív lett) okozhatja ezt a viselkedést, vagy csak szimplán ekkora tirpák és ki kéne dobnom?


21/F


2021. ápr. 2. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem terhes.
2021. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%

Becsicskultál.

Belolem is ezt váltotta ki egy exem mert abszolut atment amolyan nebántsvirág nyalis tipusu csicska pasi styl ba

Magamat is utáltam miatta hogy ezt hozza ki belolem.


Azota rendes dominans párjaim vannak es minden a helyén is van és nő lehetek mellettuk mert ők viszont ezt váltják ki, hogy pl ketszer is meggondolom hogy beleszolhatok e pl egy kocsiválasztásba vagy bármi.

2021. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Az lehet, hogy rosszul viseli a karantént, de akkor sem kellene ulyen taplónak lennie.

Ha nagyon ideges, kezdjen el sportolni, menjetek ki valami rétre tollaslabdázni, biciklizni. Ha kiszabadul lehet, hogy helyre billen.

2021. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
2021. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert tudja, hogy megteheti veled, ugyse hagyod ott. Aki ertekesnek tartja a kapcsolatat az nem a masik degradalasaban eli ki magat. Te a hasznos idiota vagy a kapcsolatban, akit a masik kihasznal. Raadasul ezzel o is tisztaban van meg te is, hogy eltero szinten vagytok egymashoz kepest. Igy is viselkedtek. O uralkodik, beszlolgat, te meg ugralsz es kiszolgalod.
2021. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki egyszer de nagyon határozottan hogy még egy ilyen szöveg és onnantól úgy kibaszarintod mint azt a bizonyos macskát xarni.

Neveletlen sárkány, aki még a tanulmányait sem képes egyedül megoldani.

Ezt a hangnemet semmi nem indokolja, de főleg egy béna kis beadandó.

2021. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!