Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elhanyagol vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elhanyagol vagy én hisztizem?

Figyelt kérdés

Mindketten 25 évesek vagyunk, 4 éve egy pár és 3 éve lakunk együtt.

Kb fél éve a kapcsolatunk kezd csődbe menni, alig van testi érintkezés közöttünk egy-két csók naponta, 2 hetente egyszeri szex.

A párom targoncás egy gyárban, és nem telik úgy el nap hogy ne inna meg 2 vagy doboz sört, nem zavar de hiába fürdik érezni lehet ezt rajta.

És sokat is dohányzik napi 1 doboz cigi a minimum de ha stresszes 2 dobozzal is elszív. Nagyon aggódom az egészségéért, reggel mikor felkel folyton krákog, ő azt mondja a munkahelyi portól de mi van ha a cigitől? Kb 14 éves kora óta szívja.

Mostanában nincs semmi közös témánk se, ő hazaér aztán eszik és nyomja a gépet közben haverjával dumál, mintha nem is léteznék. Valami ötlet? Vagy túlreagálom?

Ma is vártam haza mert tudom hogy végzett de felhívott hogy bent marad a kollegáival kicsit iszogatni, ez nem is gond viszont hetente előfordul.


2021. ápr. 2. 16:54
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*2 vagy 3 doboz
2021. ápr. 2. 16:55
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

ideális partnered, életre szóló társad - hisz nem él sokáig - ez az egyén, aki alkoholista, bagós, és veled nem foglalkozik.

Te mit vársz tőle?

Ja, és mindent megkapott, hiszen odaadtad magad neki, mégis, mit akarsz ezek után?

2021. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Lakótársak vagytok.
2021. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit akarok de rohadtul a háttérben vagyok nála
2021. ápr. 2. 16:57
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus proli a párod. Komolyan, nem találtál jobbat?
2021. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Beszéljétek meg, most azonnal! Ha magadban tartod ebből baj lesz. Mondj el neki mindent őszintén, adj neki időt, hogy tudjon változtatni, ha nem megy, akkor hagyjátok egymást szerintem.
2021. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
28%
És egy ilyen palinak van nője!!! :(
2021. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mondjuk nem jönnek be az efféle pasik, főleg nem járnék velük. De ez alapján neked igen, mert vele vagy.
2021. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Miért jöttél össze vele és miert zavar azóta az életvitele? Hogy miért ennyi a szex tőle kaphatsz választ, vagy van más nő a képben, vagy nem tart vonzónak és megoldja magának, vagy szimplan ennyire van igénye.
2021. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Mit a francot stresszel egy targoncás? Mert ha valami kutatóorvos lenne, azt megérteném...
2021. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!