Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbara tóth kérdése:

A barátom megváltozott?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal.

Interneten ismerkedtünk meg, 2 hónapig beszélgettünk, utána volt az első találkozás,majd rá egy hónapra összejöttünk.Az elején rettenetesen boldog voltam,mindig keresett, hívott, nyáron is rengetegszer találkoztunk, sokmindent csináltunk közösen.

December közepétől egyre jobban érzem azt,hogy elhanyagol. Ugyanis a karantén miatt online oktatás van, otthon vagyunk,és ő folyamatosan Xbox-ozik.De tényleg.

Reggel felkel,megnézi, letud egy iskolai órát, utána folytatja a játékot tovább.Szerintem eddig nem volt ennyire nagyon függő. Azt sem mondhatom, hogy elhanyagol, vagy nem szeret, mert ezek nem igazak. Kevesebbet keres, az tény, és ha rámír, akkor is csak azért, hogy elmondja milyen szintre jutott a játékban.

Egy hete viszont nulla emoji az üzenetek végén( tudom pici dolog, de sokat jelentettek nekem) és jóéjszakát/jóreggelt üzeneteket sem kapok.

Amikor videochatelünk( mostmár alig)közben játszik, és én meg ezt 3 órán keresztül nézem,és hallgatom a játékról a fejleményeit.

Nagyon szeretem ezt a fiút,soha nem lenne szívem elhagyni őt,de viszont félek,hogy már kevésbé szeret.Snapen is napi egy fekete streaket küld, eddig mindig kaptam külön nekem szóló cuccokat, mostmár semmi. Amikor átjön,hozza a gépet, és keveset akkor is játszik (kb 2 órát) amikor itt van, de amikor én átmegyek kb végig, addig szakítja meg a játékot, amíg kikísér a kapun.

Véleményeket és ötleteket várok nagyon,hogy ebben az esetben mit tudnék kezdeni(szakítás nem opció)

18L 19F



2021. jan. 8. 20:04
A kérdező szavazást indított:
dobd ki
segítek priviben
nincs innen visszaút
nem érdemel meg téged
hagyj neki kis időt
ignoráld te is őt
26 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Ez erősen tini kategória!!!
2021. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Miert tini csak?

Nekem az exem detto ugyan ez volt 30 évesen

Es zavaró eléggé

2021. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Exem ugyan ez

Aztán mikor meguntam és kihajítottam 1 hónapig zaklatott meg követett , és a mai napig nem érti miért lett vége a kapcsolatunknak

Az ilyen pasik betegek

Nem az a baj hogy játszik , de ez már nagyon túlzás

2021. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el találni fogsz helyette olyat aki megbecsül sokkal hamarabb mint gondolnád:) nem érdemel meg egy ilyen fiú akinek az xbox fontosabb mint a veled töltött idő
2021. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

esetleg valami ötlet,hogy hogyan hozzam vissza a 2 hónappal ezelőtti állapotot?

ebben az évben minden nap többször sírtam miatta,de ahogy a szakításra gondolok mégjobban összetörik a mécses. Tényleg nem tudom megtenni vele a kidobást,esetleg valami olyan tipp amivel segíthetek neki?

2021. jan. 8. 20:21
 6/20 A kérdező kommentje:

Tegnap nálunk aludt, és megkértem, szóljon, ha valami már nem olyan, mint régen volt, ha valamit már nem szeret bennem, és ha van valami amin változtassak...

Szóbajött az is, hogy ha beszélget más lányokkal, szóljon nyugodtan, nem leszek mérges rá,csak akkor tudjam mi a szitu,mert akkor abbol tuti breakup lenne.Ma is reggel írt, délután egyszer hívott, most pedig írtam neki,mondta játszik, én mondtam,hogy akkor nemzavarlak, jo jatekot, es ennyi.

Tenyleg nagyon szerelmes vagyok belé, csak félek,hogy ezzel az érzéssel egyedül vagyok, pedig tegnap is mondta, hogy szeret.:(

2021. jan. 8. 20:25
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

az ignorálást alapvetően jó ötletnek tartom. Csináltam már én is, és hatásos volt azt lehet mondani. 2-3 napig próbáld meg, hogy te sem figyelsz rá, de ha ezt nem veszi észre tovább ne, mert akkor nagyon el fogtok hidegülni egymástól.

Szóval ha nem veszi észre, utána jöhet a beszéd.

Mond el neki, hogy te hogy látod. Ha szeret akkor figyelembe veszi azt, amit mondasz.

2021. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Eddig tartott az érdeklődése irántad, most már a játék jobban érdekli. Jobban teszed, ha minél előbb lezárod ezt a kapcsolatot. Ha már most ennyire játékfüggő, később még jobban megkeserítené az életedet.
2021. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
8-as +1
2021. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

vizsgaidőszakban vagyok, egy hét múlva lesz a legnehezebb vizsgám,de egyszerűen nem tudok tanulni,minden pillanatban rajta agyalok, szeretem nagyon, de teljesen szomorú vagyok.

Tegnap mondta,hogy ha egyszer kidobnám, tuti 2 hónapig betokosodna, és elvesztené az eszét, ezért sem szeretném most ezt meglépni,mert neki is fontos most a továbbtanulás, nem akarom hogy miattam ne sikerüljön a jövője.

De tényleg ezen kívül nem tudok a szakításra gondolni, tényleg nagyon szeretem, a szakítás 10000X jobban fájna, mint ami most van.

Amikor együtt vagyunk boldog vagyok, de közel sem annyira mint régen:/

2021. jan. 8. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!