Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom gamer, és úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gamer, és úgy érzem teljesen elhanyagol! Szerintetek? 20/L

Figyelt kérdés

Lassan két éve hogy együtt vagyunk, mindkettőnknek az első komolyabb kapcsolata, viszont nagyon ellentétesek vagyunk. Eleinte ez nem ütközött annyira ki, de mostanában már egyre kevésbé tudom elviselni, viszont nem tudom jó döntés lenne-e szakítani.

Voltak pillanatok amikor úgy éreztem nagyon szeretem,de rengetegszer van az, hogy el jön hozzám és már egyből a telefont nyomkodja, játszik, beszélgetni nem szeret, csak játszani vagy filmet nézni. Nekem kellenek az ingerek, az élmények, a séták, és a többi. De ő ezeket teljesen feleslegesnek tartja, plusz még az is játszik, hogy mindenről más véleményen vagyunk, ami gyakran feszültséget szül. Ő ugyan dolgozik már, de a szabad ideje csak a játék körül forog, és másról sem tud beszélni csak arról. Nem tudom mit tegyek. Ha elmondod ezt neki megsertodik, és elkezd az én gyengesegeimmel dobalozni, hogy én milyen vagyok, hogy engem nehéz elviselni stb. Teny, én egy nagyon érzékeny és hangulatember vagyok, plusz mindenről meg van a véleményem ami mellett ki is tartok és ő sem tud benne befolyásolni. Ég és föld vagyunk, a szüleivel sem olyan a kapcsolatom. Nem tudom mit tegyek, és azt sem, hogy mi tart még mindig össze bennünket. Szerintetek?



2021. márc. 23. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátod szenvedélybeteg. Először ezt be kell látnia, aztán lehet elindulni a ''gyógyulás'' útján. Ha erre nem hajlandó, úgyis el fogod hagyni.
2021. márc. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elviselni, nincs értelme együtt lennetek.


Nem muszáj mindent együtt csinálni, főleg ha nem ugyanazt szeretitek. Amíg ő játszik, elmész sétálni, új élményeket szerezni, amikor hazaérsz töltsetek együtt minőségi időt. Egyedüli probléma, ha erre a minőségi időre neki nincs igénye, és inkább mást csinál. Ezt kellene kiderítened, hogy ő hogyan is gondolja a kapcsolatot? Miért van veled? Lehet ugyanúgy gondolkodik, mint te, benne marad egy megszokott kapcsolatban, miközben befordult a játék felé.

2021. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy hangzik, hogy nem igazán vagytok egymásnak valóak. Ahogy írtad ég és föld vagytok. Mi tart titeket még össze? Érezni, hogy nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban. A barátodat meg pont nem érdekli, hogy mire vágysz, és fordítva sincs megértés, hogy neki kell a játék idő.(ha bár a véleményem, hogy szerintem túlzásba viszi) Ha csak szenvedés vele együtt lenni minek vagy vele?
2021. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!