Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elítélendő dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő dolog ha közel 40-hez vonz egy 23 éves fiatal férfi?

Figyelt kérdés

Leírom röviden: Van a munkahelyemen egy fiatal srác akivel sok időt töltünk együtt. Eleinte csak a beosztásunk miatt, de már keressük egymás társaságát. Sosem jöttek be a nálam fiatalabb férfiak, pláne ennyivel, de ő a korát leszámítva teljesen az esetem. Na, meg rettentően rendes, segítőkész és nagyon érett a korához képest. A megnyilvánulásaiból úgy jön le, hogy ő is vonzódik hozzám, de nem bízom el magam, mert mégiscsak 15 év különbség van köztünk.

Ami aggaszt, hogy mások szemében nagyon elítélndő lenne, ha bármi is lenne köztünk. Van 1 vele majdnem egykorú gyerekem is. Tudom, hogy ki kéne vernem a fejemből, de nem megy. Állandóan rá gondolok. Mit csináljak, hagyjam a francba (úgyse menne)?


2021. ápr. 3. 10:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8 Majd 10 év múlva erre visszatérünk. A szándékaid lehetnek komolyak, de semmiféle érettséget nem mutat, ha nem tudod reálisan felmérni a korkülönbségben rejlő csapdát.

Ne legyen igazam, maradjatok együtt, de ha szétmentek 10 év múlva, tutira nem egy másik 56 éves nőt fogsz keresni, ide a rozsdás bökőt. Mármint ha egészséges férfi vagy.

És ezt nem azért mondom, mert felszínes vagyok, hanem van már élettapasztalatom és láttam már egyet s mást. Ilyen kapcsolatokat is. Egyik sem volt happy end, de nektek kívánom, hogy az legyen.

N 43

2021. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!