Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ébresztett rá hogy mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ébresztett rá hogy mégsem fog menni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után és miből jöttél rá?

Együtt élő párok esetén


2021. ápr. 3. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden este megivott 4-5 sört. Amit persze gondosan titkolt mig nem eltunk egyutt.
2021. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden második hétvégét anyjáéknál KELLETT tölteni, a következőt meg a nagyanyjáéknál.


Kb ez volt az oka, ja, meg hogy amikor nem anyuci szoknyáján ült, akkor a haverokkal ment, plusz bármi baja volt, nem nekem mondta, hanem a haveroknak (olyan szinten, hogy hogyan szp.ok). Ezt persze elég hamar visszahallottam, így kb instant kirúgás.

2021. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok problémám volt az együttélés kezdetétől és évekig azt hittem, hogy ez az ő hibája. Aztán elkezdtem pszichoterápiára járni és rájöttem, hogy az én hibám, hogy egyszerűen félreértem a szavait, hanghordozását, tetteit, mert gyerekkoromban a családomban ezek teljesen mást jelentettek. 2 év önismereti munka után ma egy csodálatos, szeretetteli kapcsolatban élek ugyanezzel az emberrel. De ha anno kiírtam volna ide a konfliktusainkat az én nézőpontomból, biztos, hogy sokan azt javasolták volna, hogy azonnal lépjek ki a kapcsolatból és valószínűleg én is ugyanezt javasoltam volna másnak, ha kiírja ugyanezt. Durva, hogy mennyit jelent az önismeret, tisztában lenni a saját szubjektivitásunkkal, érzéseink valódi gyökereivel.
2021. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!