Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy mar unalmas ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mar unalmas ez a kerdes, de?

Figyelt kérdés
...szerintetek letezik valodi fiu-lany baratsag? Irjatok le, mit gondoltok, tapasztalatokat, akarmit.:) Es olyan, hogy egy regi jo barattsagbol veguk szerelem legyen?
2011. okt. 23. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Még mindig nincs, mert az egyik fél mindig többet akar.
2011. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mindkettő létezik, akkor lehet például barátság ellentétes nemek közt, ha egyik sem jön be a másiknak (pl.:a csaj dagadt, ronda, a fiúnak meg mondjuk barátnője van, akit szeret). Vagy ha mindkét fél a saját neméhez vonzódik :D
2011. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Vagy ha mindkét fél a saját neméhez vonzódik"

Igaz, ebben van logika.:D

2011. okt. 23. 22:38
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

jah


én meg is szoptam, mert két lánnyal, akikkel haverok voltunk


elég hülye szerelmi háromszög alakult ki


ugyanis én az egyik lányba voltam szerelmes, ő viszont belém nem, viszotn a másik lány meg belémvolt szerelmes


hagyjuk, sz@rügy

2011. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Friss ismeretség esetén lehetetlen, mert úgy is csak felületesen fogjátok egymást megismerni. Az igazi fiú-lány barátságot a kutya-macska barátsághoz lehet hasonlítani: csak akkor működik, ha kb születésüktől kezdve együtt vannak.


Igazi régi barátságból pedig nem tudsz már szerelmet csiholni, ez tapasztalat.

2011. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

szerintem létezik!! nekem mindig voltak és lesznek hímnemű barátaim

volt aki többet akart,de idővel elmúlt ez az érzése...

volt aki sosem akart többet,viszont jókat kocsmáztunk:))

volt akit fél éves korom óta ismerek:))

mára szét széledtünk,de tartjuk a kapcsolatot ha nem is napi szinten

2011. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: Hihetetlenül naív vagy... Nem múlik az csak úgy el.. Minden srác többet akar, még ha azt is mondja, hogy már nem...


Kicsit nölj fel.. a való világ nem rózsaszín :)

2011. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 napietus ***** válasza:
még mindig van, használd a keresőt. amúgy sztem az igaz barátságok többsége gyerekkorban köttetik. ha adott esetben fiú-lány kerül ilyen gyerekkori, szoros barátságba, előfordulhat (velem elő is fordult), hogy nem merül fel a szerelem kérdése. ahogy pl. az unokatesóddal sem jársz, ha a világ legjobb pasija, és nagyon szereted, akkor sem.
2011. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik csak egyik 1 percig míg másik több évig tart de mind kettőnek ugyan az a vége. Sokszor nem értem miért kell játszani ilyet :S
2011. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 life is beautiful ***** válasza:

számomra nincs. olyan csajjal nem érzem jól magam akit csúnyának ,bénának ,vagy egyszerűen kisebbnek,kevesebbnek tartom magamnál..

viszont olyannal akire felnézek ,aki teli van életkedvel , én érzem kevésnek magam.. magyarul nincs langyos víz csak jéghideg vagy forró..


az utóbbiba bele tudnék szeretni ,de nem érzem elégnek magam hozzá ,ezért ő sem tekint rám többnek mint barát, de én viszont szeretném ha több lenne, nos EZÉRT NINCS FIÚ ÉS LÁNY BARÁTSÁG :D:D

18f

2011. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!