Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lényegtelen vagy sem? Közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lényegtelen vagy sem? Közös képek közösségi médiában.

Figyelt kérdés
Szóval az egyik fél tesz ki képeket a másikról, legutóbbi közös utazásról is, amíg a másik egyetlen 1-et karácsonykor. Számít vagy sem?
2021. ápr. 3. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít, gondolom az a fél aki sok képet tesz ki a másikról, alapból is aktívabb a közösségi felületeken. Amúgy meg karácsony nem is volt olyan régen, hogy ez probléma legyen.
2021. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. Nem mindenki szeret egyformán mindent megosztogatni.
2021. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem számít. Nem mindenkinek egyforma a közlési ingere a közösségi médiákon. Én pl ha havonta/kéthavonta egyszer valamit kirakok az már sok.

Párkapcsolatomról se rakok ki semmit, nem azért, mert nem szeretem a másikat, hanem mert nem azért van párom, hogy mutogassam, mint a bazári majmot. Aki fontos számomra, úgyis ismeri személyesen a párom.

32N

2021. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet se tettem föl soha. Nem is értem ezt a felfogást. Hogy egyesek ott élik az életüket meg bejelentenek dolgokat. Tőlem ez idegen, proli dolognak tartom.
2021. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nekem semmi csak viber, az asszony meg lóghat felőlem facén, fő a bizalom ✌🏾
2021. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony 4 hónapja volt, ez tök jó, mit akarsz


Másnak évi 1 új képe ha van

2021. ápr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A másik féltől függ. Én évente 1-2 tartalmat osztok meg, nincs ingerenciám többre. Az exem heti 3-4-et, ha valahol voltunk együtt mindig nehezményezte hogy nincs kint közös kép. Mikor szétmentünk, megkértem hogy a vinyómra dobja már rá a közös kéoeket az elmúlt 3 évből. 5 képe volt rólam. Összehasonlításképp, nekem 600. Csak én nem bas_kodtam ki őket facebookra, így nem is léteztek.
2021. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!