Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfogadni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni, hogy a paromnak sajat szemelyisege van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ugy ertve, hogy sajat izlese, sajat vagyai, velemenye.

Ez most utkozik ki leginkabb, amikor is az uj lakasomat rendeznenk be, ahol egyutt elunk, es keptelen vagyok beletorodni, hogy nem lehet minden pontosan olyan, amilyet en akarok, mert van ami neki nem tetszik, ami neki tetszik, az meg nekem nem tetszik, de ha valamennyire tetszene is, az akkor sem AZ lenne, amit eredetileg akartam.

A mindennapokban nem utkozik ki annyira, de vannak aprosagok amiken vitazunk.


2021. ápr. 3. 22:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Peldaul en egeszsegesen akarok etkezni, o meg veszi a fszsagokat, mindenfele random mirelit szart, ha nem kell belole ennem, akkor is felduhit, hogy ilyeneket kell tarolni itthon, meg hogy miert nem tudja azt enni, amit en mondok.
2021. ápr. 3. 22:08
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Legyél szingli. De komolyan. Az ennyire durván kontrollmániás nők mellé nem való senki, max az ilyen iszonyat behódoló-papucs férfiak, azok élvezik, ha megfulladnak a másik elnyomásától...

22N

2021. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire nem vagy kompromisszumkész, az nem túl jó jel, ez egy kapcsolatnál elég fontos. Most még csak azon megy a vita, hogy mit eszik meg milyen legyen a bútor, de később komolyabb kérdéseknél mi lesz? Azt nem várhatod el, hogy a másik félredobja a saját véleményét, ízlését és mindig az legyen, amit te akarsz. Ez nem egy egészséges, egyenlő kapcsolat. Ne nyomd el a másikat.
2021. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Én ezért nem ismerkedem. Nem tudok ilyenekben kompromisszumot kötni.
2021. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Savlekotő ***** válasza:
100%
Miért sejtem hogy ti nem lesztek együtt sokáig,közötök sincs egymáshoz. Ilyenben az egyik előbb utóbb menekül v a másik fejére önti a kakás bilit hogy a pisilésébe is el nyomja a másik..
2021. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
A zte lakásod úgy rendezed be, ahogyan akarod.
2021. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem férfi kell,neked egy kisfiú kell akik sosem nőlnek fel.
2021. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát én se lennék a pasid...

N29

2021. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Rosszabb vagy mint a volt főnököm,őt is ezért hagytam ott,mi vagyok én birka?


23F

2021. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Első gondolatom... legyél szingli. De szerintem az is leszel hamarosan. Senki nem fogja ezt elviselni. Tipikus olyan ember vagy aki rátelepszik a másikra, amíg az meg nem fullad...mérgező.
2021. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!