Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb. mennyi szexmentes időszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyi szexmentes időszak után gondolkoznátok el erőteljesen azon, hogy valami gebasz van a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
25 feletti, külön élő pár vagyunk.
2020. jún. 5. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valami betegség vagy szülés akkor 3-4 hónap is okés, ha nincs akkor már 1 hónap után felerülne 2 után meg már tuti lenne.

Persze ha én sem teszek érte semmit akkor már mindegy a kapcsolatnak.

Szóval ez abban az esetben van ha én próbálkozom de a másik fél utasít el, ráz le...

29F

2020. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én próbálkozom amikor alkalmas a helyzet, de visszautasítást kapok. Már nagyon frusztrál. Úgy érzem velem van a baj.
2020. jún. 5. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem gondolkodtam. Fogtam magam és elmentem qrvázni.

Volt, hogy másfél-két hónapig nem nyúltunk egymáshoz, majd következett egy "jó csak legyünk túl rajta" jellegű gyors szex. Fél évig bírtam így (ez kb 3 vagy 4 dugást jelentett). Utána már a guruló krumplira is rágerjedtem. Nem akartam elhagyni, mert mégiscsak a nejem, gyerekeim anyja és nem találnék jobb feleségnek/anyának való csajt. Próbáltam vele megbeszélni a dolgot, de nem hatott. Nem Őt akartam kínozni, megbántani ezzel, így titokban elmentem és dugtam egy jót. Semmi perverzióm nincs. Nagy étvágyúnak sem mondanám magam (beérem heti 3-4 szexxel).

Jót tett a dolog. Energiát kaptam. Pozitív visszajelzést, hogy nem vagyok rossz az ágyban, és nem vagyok rossz pasi sem. Akkora önbizalom-sokk ért, amit észrevett. Először lehúzni próbált, de nem jött össze. Bókolni kezdtem neki, flörtölni .... feltűnt neki, hogy nem tud letörni .... hát "felült a vonatra". Visszahoztam a szexuális étvágyát. Kezdetben naponta ... de 2 év alatt visszaállt az a normál ritmus ami nekem megfelel. Heti 3-4-5.

2020. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Ha nincs egyéb ok (betegség, fokozott stressz stb), akkor is erősen függ attól, hogy mi volt a kiindulás. Ha alapból hetente, kéthetente volt csak szex, akkor mondjuk 1 hóbap után már azért érdekelne a dolog, hogy mégis mi van. Mi átlagosan heti 3-4 alkalommal szeretkezik, így már egy, max két hét után elgondolkodnék...
2020. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretkezünk*
2020. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából néha húzza is az agyamat, de ha én egy szinttel tovább lépnék, akkor azt mondja, hogy majd hétvégén, amikor pedig hétvégén bepróbálkozok, akkor pedig azt mondja, hogy nem akar szexelni. Legutóbb amikor ő kezdeményezett már nem is értettem mi van, olyan sokszor elutasított előtte. Már sokszor nem is tudom, hogy kezdeményezzek, meg kicsit tartok is tőle, hogy újra elutasít és azt gondolja, hogy mindig csak szexelni akarok. Szerintem fontos része a kapcsolatnak, és őt is úgy ismertem meg, hogy igencsak igényli.
2020. jún. 5. 11:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Az elején nagyon sokat szeretkeztünk, utóbbi kb 2,5 hónapban csökkent a mennyiség.
2020. jún. 5. 11:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Passz, pár év... Mikor szingli voltam évekig, akkor sem szexeltem. Most sem érdekel annyira. Hol naponta van, hol havonta. Természetes számomra, hogy nem dugunk agyba-főbe, alacsony a libidónk.
2020. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!