Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kajaprobléma a párkapcsolatban?:D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kajaprobléma a párkapcsolatban?:D

Figyelt kérdés
Szóval, van egy hihetetlen édes barátnőm, akit nagyon szeretek. 2 hónapja költöztünk össze és minden szuper. Mindketten egyetemen tanulunk, mellette pedig dolgozunk. Rengeteg közös hobbink van, és tényleg azt gondolom Ő a nagy Ő. Egy bökkenő van. Mikor még nem éltünk együtt és randiztunk, akkor mindig nagyon finomakat főzött. Életemben nem ettem még olyan jó bolognait, rostélyost, vagy töltött csirkét, mint amit ő csinál. Imádtam, hogy ugyan nekem ez egyáltalán nem volt fontos, mindig sütött, főzött nekem valami finomat. Csak hát Ő alapvetően nem ilyeneket eszik. Nem fogyaszt tejtermékeket, csak fehér húsokat, halakat eszik, minden rozs, köles vagy teljes kiőrlésű. Mivel nyilván nem fog két emberre külön főzni, ezért én is ezeket az ételeket eszem. Néha már a fülemen jön ki a zöldség. Ebben mások vagyunk, mert Ő odafigyel erre, mellette sportol is, én ennél kicsit punnyadtabb vagyok. Ugyan nem rosszak ezek a kaják, de őszintén szólva hiányoznak a régi ízek, egy jó oldalas vagy egy kis kolbász. Meg egy rendes, hagyományos sütemény. Minden süti ilyen szafi, mentes cucc, és van valami fura mellékízük. Beszéltünk már erről, de nem jutottunk dűlőre. Én nem akarok folyton csak ilyen kajákon élni, és majd szeretném ha a gyerekem is jóízűen megenne egy jó tejfölös kenyeret, nem pedig ilyen bio cuccokon nevelkedne. Kicsit túlzásnak érzem ezt a konyhareformot. Tanács?

2021. ápr. 4. 21:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

De most mi a kérdés? Ne légy már ilyen élegképtelen. 😀 Főzz-süss magadra! Miért is az ő feladata ez kizárólagosan, mikor mindketten ugyanúgy egyetemre jártok?

Ha meg nem vagy hajlandó kivenni részed a főzésből, akkor alkalmazkodj.

Konklúzió: nőj fel és ne várd, hogy még a tejfölös kenyeret (amúgy jó ég 😀) a barátnőd tegye eléd.

2021. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy tényleg mi az a tejfölös kenyér?
2021. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
9. Persze, mekkora bunkó a csaj, hogy néha, mikor nála alszik a párja, főz neki olyat amit szeret, de életvitelszerűen ő nem ilyen kajákon él... És igen, ha a kérdező szeretne kolbászt meg rostélyost, akkor miért is ne csinálhatna magának? Gondolom a csajnak van jobb dolga annál mint hogy ÁLLANDÓAN 2 felé főzzön. :D
2021. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha gyerek ha tejfölös kenyér korba ér, akkor apa, te is meg tudod neki csinálni. Most azt akartam írni, hogy az egyetlen, amit nem tudsz neki adni, az az anyatej, de ha lefeji a feleséged, azt is tudsz.
2021. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
10%

13, nem ezt irtam de latom az értelmezés nem sikerült. Senki nem.mondta hogy köteles a csaj főzni! De minek adta elő magát?

Nyilvan főzhet a kérdező ha nem tetszik.

2021. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
15. De azon mi "előadás", hogy főzött a párjának? Mert igen, tud olyat is, csak nem akar. De ezzel te is egyetértesz, ha nem akar, ne csinálja. Akkor?
2021. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Fú, köszi a válaszokat. Amúgy tök igazatok van, most nagyon retardáltnak érzem magam, hogy ilyen életképtelen vagyok:DD

Megyek kenek is egy tejfölös kenyeret!!:D

2021. ápr. 4. 22:29
 18/28 anonim ***** válasza:
95%
Jó étvágyat!
2021. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
11%
Idővel idomultok majd egymáshoz. Neki is kell engednie és neked is. Kompromisszumként el tudom képzelni, hogy hétvégén egyik felében hagyományosan, másik felében reform kaja van, hétvégén meg normális sütemény. De amúgy a hagyományos kajákat is el lehet készíteni egészségesebb változatban, nem kell hozza minden divatos szart összevenni.
2021. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%

#Szerintem ez annyira nem jo otlet. En senki miatt nem kotnek kompromisszumot olyan teren, ami az egeszsegemet erinti. Vagy csak egyszeruen az etkezesi szokasaimat. Torodjenek bele mindketten a helyzetbe es fozzenek vagy rendeljenek mindketten magukra. Aki meg lusta magara fozni, az azt eszi, amit ele raknak.

Gondolom, jol is nez ki a baratno ilyen etrend mellett. Az biztos tetszik a kerdezonek. De vajon plusz 5 kiloval is tetszene neki, ami az o etrendje kovetkezmenyekent szinte biztosan felszaladna ra?

2021. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!