Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez tényleg ennyire számit nektek?

Figyelt kérdés

Lányok ti mind így vélekedtek erről?

Ismerkedtem egy elég szép lánnyal, akivel sok közös volt bennünk. Tudni kell rólam hogy elégé helyes, sportos,izom,empatikus srác vagyok, és emelet van egy kis dadógássom, amit ismerkedés alatt elmondtam a lánnynak, aki egyből rá vágta hogy ez őt nem zavarja. Kicsivel később azt mondta nekem, hiába vagyok az átlagnál helyesebb, aranyos stb, de ő nem tud így a beszédhibámal elfogadni. Arra hivatkozott hogy azért nem szeretne belemeni ebbe a kapcsolatba mert nem tudna felválalni a barátai és a szülei előtt, és ezt a dolgot szerinte más lány se fogja tolerálni a jövőben.

Mi ne mondjak elégé mellbe vágott ez a dolog. Akkor lányok ezek szerint ennyire számit ha valaki ennyire nem tökéletes? Még ha külsőleg akár mennyire is jó?



2021. ápr. 5. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Sok lánynak fontosabb a társadalmi pozicio, mint a konkrét tulajdonságai az egyénnek. Fogad el.
2021. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Sok lánynak pedig azért kell sportos, jóképű pasi, hogy lehessen vele villogni a barátnők meg a barátok előtt.
2021. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ennek az egynek úgy tűnik, h igen, de azt ő nem tudhatja,h más lányokkal is így van e vagy sem. Valószínűleg ő csak egy felszínes dísz kapcsolatot akar, amivel nem is lenne baj, ezt jobb hogy közli az elején, viszont indokolatlanul érzéketlen volt tőle hozzátenni, h senkinek nem fogsz kellene, főleg, h ez nem is igaz.
2021. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"szerinte más lány se fogja tolerálni a jövőben"


Szerintem meg ha nem az egész kérdés, de ez a része kamu. Tök életszerűtlen, hogy nekem nem jön be valami miatt a másik, és a szakításnál azt mondom, "amúgy soha nem fogsz kelleni senkinek".


Nekem van olyan barátnőm, aki dadog, szerencsére csak akkor, ha izgul, tehát velem normálisan beszél. De ha velem is olyan lassan és vontatottan beszélne, lehet nem lennénk jó barátok; nem azért, mert szégyellném, hanem mert idegesítene, hogy ilyen lassú, és nem tudnánk jókat beszélgetni.

2021. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Igen zavaró.

Főleg mert én nagyon türelmetlen vagyok.

A legtöbb ember türelmetlen és könnyen mérges lesz.

Szerintem ez is lehet az oka annak, hogy nem akarnak.

Ha valaki nagyon rendes ember és nem lenne gond neki, akkor is zavarná mások véleménye.

Szülei, barátai..

Ezen lehet javítani. Megpróbáltad már?

2021. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem más gond volt ott, csak nem akart megbàntani, bàr ez sem sikerült túl jól...
2021. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem meg több férfi is mondta, hogy soha nem lesz pasim, mert nem szopok. Az emberek mondanak mindenfélét. Kinek mi a fontos. Keress jobb embereket.
2021. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint a dadogás borzasztóan zavar, és a fejem tetejére állhatok, akkor sem tudok vele mit csinálni. Ha nem kell egész nap beszélgetnem valakivel, akkor kibírom, de a páromnál valószínűleg nem tudnám elviselni, akivel sokat beszélgetek. Nekem a gördülékeny, sok, pörgős beszélgetés egymással nagyon fontos. Persze, azért azt hozzáteszem, hogy nem mindegy, hogy csak akkor dadog, ha izgul (ez részemről is belefér) vagy úgy általában.

De megnyugtatlak: több dadogó embert ismerek, mindnek van párja, aki a korban is benne van, annak gyereke is. És a párjuk imádja őket, nem zavarja őket a dadogás. Pedig van köztük olyan, aki sima beszélgetés közben is szokott. Szóval nem kell aggódnod, ha normális ember vagy, és adsz magadra, lesz olyan csaj, aki ezzel együtt fog téged elfogadni.

Kevesen várnak tökéletes férfit, de minden nőnek más fér bele. Nekem pl. belefér, ha valaki mondjuk vak (volt is vak párom, és nem emiatt lett vége), másnak viszont abszolút nem. És abszolút nem érdekelt, hogy a környezetem mit gondol.

2021. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy úgy tekintenél erre mint egy nagyon jó szűrőre... Más meg évekkel később koppan a felszínes kapcsolatában.


Van akinek meg lába nincs és mégis talált feleséget, méghozzá csinosat. De az ő kapcsolatukat hétköznapi hülyeségek nem is fogják szétrobbantani.

2021. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

"Van akinek meg lába nincs és mégis talált feleséget, méghozzá csinosat"


Fontos, hogy csinosat. A férfi lehet sekélyes, a nő nem.

2021. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!