Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez tényleg ennyire számit nektek?

Figyelt kérdés

Lányok ti mind így vélekedtek erről?

Ismerkedtem egy elég szép lánnyal, akivel sok közös volt bennünk. Tudni kell rólam hogy elégé helyes, sportos,izom,empatikus srác vagyok, és emelet van egy kis dadógássom, amit ismerkedés alatt elmondtam a lánnynak, aki egyből rá vágta hogy ez őt nem zavarja. Kicsivel később azt mondta nekem, hiába vagyok az átlagnál helyesebb, aranyos stb, de ő nem tud így a beszédhibámal elfogadni. Arra hivatkozott hogy azért nem szeretne belemeni ebbe a kapcsolatba mert nem tudna felválalni a barátai és a szülei előtt, és ezt a dolgot szerinte más lány se fogja tolerálni a jövőben.

Mi ne mondjak elégé mellbe vágott ez a dolog. Akkor lányok ezek szerint ennyire számit ha valaki ennyire nem tökéletes? Még ha külsőleg akár mennyire is jó?



2021. ápr. 5. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom jól pörgetni az R betűt, sőt, ha ideges vagyok még dadogok is. 12 éve együtt a párommal, köszi xdd
2021. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak a szemyiség számít. Ez a lány egy debil, önismeret nulla, emberileg hulladék ember volt.
2021. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!