Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat 3évnyi együtt éléssel.


Barátnőm mostanában kérdezi h mit akarok a kapcsolattól ( gyerek házasság stb)

Még az elején letisztáztuk h mindketten akarunk később. Viszont èn még nem érzem magam késznek.

Erre azt mondta h " lesz.rom h nem veszel el de gyereket szeretnék"


Erre a mondatra h reagálnátok,hogy esne? 33f


2021. ápr. 5. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

3 év együttélésnél egy 33 éves férfival (gondolom a nő is 30 körül lehet), teljesen jogos, hogy gyereket akar.

Az, hogy ragaszkodik-e a házasságkötéshez, vagy sem, az egyéni ízlés kérdése.

Ha te 3 év együttélés után nem érzed magad erre késznek, akkor 13 év együttélés is kevés lesz hozzá.


Ha a lány a húgom lenne, én is tanácsoltam volna neki, hogy 3 év együttélés után hozza már elő ezt, ha a férfi magától nem lép. És ha halogatás a válasz, azt tekintse egyértelmű "nem"-nek!

2021. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek az elsővel, részben viszont más tényezőktől is függ. Pl. te miért nem állsz még készen? Az érzéseidben nem vagy biztos? Esetleg anyagi biztonságot akarsz előbb teremteni? Egy mély beszélgetés, és a jövőbeli célok, “határidők” kitűzése, amit ajánlanék.
2021. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel.


Igen, mély beszélgetésekre van szükség, valamint legalább a szándékra. Ismerősömék 2-3 éve beszélnek a gyerekről, és folyamatosan dolgoznak rajta, hogy megteremtsék a körülményeket a vállaláshoz.


Az egyik legfájdalmasabb dolog a párkapcsolatban, amikor az egyik fél sokkal jobban lelkesedik a közös jövő iránt, mint a másik. Ha nálatok ez a helyzet, akkor a barátnődnek biztosan nagyon fáj. A célravezető ezért az őszinteség, nem pedig az esetleges ígérgetés vagy hitegetés.

2021. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig sem hitegettem, de erre nem lehet konkrétat mondani h mikor fogom úgy érezni. Lehet 2 nap lehet 2év múlva..
2021. ápr. 5. 23:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg neki így.
2021. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"erre nem lehet konkrétat mondani h mikor fogom úgy érezni. Lehet 2 nap lehet 2év múlva.."


De lehet, hogy még később, akkor, amikor ő már sokkal kisebb eséllyel, vagy kifejezetten nehezen, vagy egyáltalán nem tud teherbe esni.


Megkérdezhetem, hogy a párod hány éves?

2021. ápr. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen 28éves, értem én hogy nem szülhet még 50évesen is de azért még nincs elkésve
2021. ápr. 6. 08:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamit tervezz is. Ne csak ilyen vagy holnap vagy két év. Ez nevetséges.
2021. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy gyereket nem csinálnék, ha nem tudom, mit akarok...
2021. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én pl 32 éves vagyok és már teljesen el vagyok késve... Honnan tudod, hogy meddig vállalhat biztonsággal gyereket - főleg, hogy még ő sem tudja?


Nekem már a 27-28 év is necces lett volna a betegségem miatt. Most már nem lesz gyerek, ez fix.

Nem bánom, nem volt az életcélom, meg sokáig sajna szingliként éltem a napjaimat - azért meg nem jövök össze random akárkivel, hogy felcsináltassam magam -, úgyhogy ez van. Elmentek az évek, nem estem teherbe és már nem is fogok.


Oké, hogy tolódik ki a gyerekvállalás, de mégis a húszas évek a legmegfelelőbb hozzá.

Te könnyen beszélsz, mert élvezel egyet, aztán kész, de az ő testét viseli meg a terhesség-szülés. Minél idősebb, annál jobban.

2021. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!