Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyagi különbsegek miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi különbsegek miatt nem lehetünk komoly kapcsolatban. Akaratunk ellenére. Mert nem működne így. Most szakitsunk mint vmi romeo julia?

Figyelt kérdés

Ő is akarná én is, de nagyon nagy a szakadék, már a kapcsolatrol beszélgetve is racionálisan átlátom, hogy lehetetlen.

Teljesen mások az ő, es az én elképzeleseim a kapcsolatrol.


A kapcsolat magyarán egy kíngörcsölős vergődés lenne. Egyik lyukas cipőben, a masik meg dubai nyaralásokat tervezve. Es hasonlok.


De pislákolnak köztünk az érzelmek, szenvedély, az akarom, az a jó érzés, az a többi mind, ami nem a racionalitásban van, hanem azon kivul.


Most ezt hogyan lehet elengedni így?



#szeretve szakitani
2021. ápr. 6. 18:21
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

20 ő ugy tart ilyenekttol ilyen nőktől, mint a tűztől.

A legkisebb önös anyagi kérése is a masiknak, kikergetné a világból kapasbol

2021. ápr. 6. 19:23
 22/29 anonim ***** válasza:
96%

"Hanem teljesen más az elképzelese egy kapcsolatrol mint nekem."

Nos, az a helyzet, hogy aki szerelmes, az erre nagy ívben tesz.


"nincs mélyebb kapcsolatom vele"

Akkor milyen szerelemről beszélsz? Csak a fejedben létezik.

2021. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
akkor meg csak téged hazsnál ki.egész életedben bizonyítanod kell majd hogy te nem vagy goldigger. mosnod, főznöd, karriered feladni, azt csinálni amit mond. a legdurvább az lesz hogy még szépségápolásra se ad pénzt, nem fogja kifizetni a mellműtéted, drága krémjeid, 35 éves kor után meg majd mehetsz a levesbe. az egy dolog hogy ha nem akarsz hasznot húzni a pasiból,de legalább ne oylannal kezdjél már aki hasznot húz belőled meg kihasznál. Már most látszik hogy ő akarja diktálni a tempót, te meg alkalmazkodj. van kis szád, álljki magadért. ha annyira akar, majd meg fog hunyászkodni meglátod.ha meg nem, akkor csak ingyen pinát meg csicskát akart, akit az első szebb nőért eldobhat.
2021. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Szanalmas, ha igy gondolod. Nem kell Dubai, es vegyen neki cipot. Nalunk szo szerint igy volt amugy. A turacipovel kezdtuk, mert a nyakam szerelembol se torette ki velem.
2021. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
A szerelem meg az önzőség kizárja egymást, úgyhogy ő biztos nem szerelmes.
2021. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Minden lehet csak akarni kell eléggé mind a két a félnek . Viszont ha tudod nem leszel boldog kapcsolatban vele akkor miért sírsz a semmin?
2021. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha őszinte lettél volna vele és nem kellett volna 2 napot várnia és zsarolnia, hogy találkozzatok, akkor lehet szívesebben vinne dubai-ba.
2021. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

22 az tesz ilyenekre nagy ivben aki beleugrik mindenbe ész nelkul


A szerelemhez meg nem kell sok hogy kialakuljon


23 elgondkodtato nagyon


24 nem tudom mire gondolsz. Mit gondolok ami szánalmas? Hogy el kene engednem? Sztem ez minden csak nem szánalmas.


25 ez külön mehetne kérdésnek


26 tényleg. Nem tudom miert sírok a semmin. Ez ia elgondolkodtato


27 őszinte vagyok ezt nem ertem. Amikor ezeket mondta akkor ott helyben nem állt bennem össze egy kép kapasbol. Folyamataban zajlanak bennem a dolgok. És kezdenek összeállni.

Meg ezek mik, vagy honnan, hogy 2 napot várt volna?

2021. ápr. 6. 20:45
 29/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A kérdést viaszavonom.

2021. ápr. 6. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!