Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kérjek, amivel bizonyithat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjek, amivel bizonyithatna hogy bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Pl a múltamrol faggat. Ami azért nem egy konnyu téma.

Nem érzem ugy hogy nem ítélne el, hiába mondja, mert akármikor nyujtok neki magamrol infokat, hát nem a legjobban reagál.

Plusz hajlamos nagy szavakkal dobálozni is. Könnyedén mondja hogy szeret, es szakitással is zsarol neha amiket nem gondol komolyan. És szerinte ezeket én reagálom tul!


Amikor várja tőlem ill rolam a további "necces"infokat, tovább faggatozik, es mondom neki, hogy nem bizom meg benne annyira, hogy tudnám azt, hogy ezektől függetlenul is mellettem állna, olyankor csak vagdalkózik, hogy én képzelgek róla rosszakat, nem adott okot bizalmatlanságra, bármi amit reagál mond én csavarom ki ugy hogy az negativ, mikozben máshogy is lehetne fogni.


Sőt szerinte pont forditva van mert speciel ő teljesen korrekt, én meg kapcsolatokat tartok fenn exekkel es hasonlok. Mikozben ő meg egyenes jellem.


Aztan amikor egyszer mégis kivivtam magamnak, hogy megértse, hogy ő maga nem ad alapot bizalomra, az ilyen könnyed szakitasokkal pl, vagy a visszatámadásaival, hirtelen váltott és most visszamutogatások helyett visszakerdezett, hogy ő nem ad alapot bizalomra es ezek szerint ő a sz.r?


Itt letettük a telefont.


Azaz ha erre azt mondom igen, akkor jönne a kérdés mégis mit kellene tennie ahhoz hogy bizzak benne nyugodtan?


Es akkor erre mit mondjak?



2021. ápr. 6. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy elmebeteggel van dolgod aki imád szenvedni.
2021. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez halott ügy. Aki szakítással fenyeget, nem veszi komolyan a kapcsolatot. Engedd el.
2021. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2021. ápr. 6. 19:18
 4/14 A kérdező kommentje:

2# erre is kész válasza van

Azzal magyarázta az egyik nem komoly szakitast, hogy igenis az exeket ha nem dobom ki, akkor ő fog engem. Es ez szerinte teljesen jogos is.

2021. ápr. 6. 19:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Kifogtál egy manipulátort! Remélem még nwm vagy benne nagyon. Ezesetben engedd el ezt az embert!
2021. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ő már ezen a tulajdonságán nem fog változtatni. Te kibírod évekig mellette?
2021. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de azt senki nem említi meg, hogy tudatosan van együtt egy olyan emberrel akinek nem meri elmondani a múltját? 😃

1. Nem lennék együtt valakivel, akiben annyira se bízok hogy ilyen alap dolgot elmondjak.

2. Nem lennék együtt olyannal sem, aki titkolózik ilyesmivel előttem.


Ez sehogyan sem stimmel. Se a kérdező, se kérdező párja részéről.

2021. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Fuss, menekülj. Már ennyiből is, többünknek leesett, hogy ez a pasi nem 100as. Nem lesz jó vége.

Egyébként az exekkel való kapcsolattartás valóban bajos tud lenni néha, de ezt a részét magadban kell lerendezned, hogy nálad is problémás-e, vagy sem. Sokan képesek normális, emberi viszonyt fenntartani exekkel, de rengetegen nem, és valóban csiki-csuki játék lesz. Ettől függetlenül nem dobálózunk szakítással, nem jogosít fel érzelmi zsarolásra. Normális kommunikációval ez is megoldható, de ahhoz egy normális pár is kellene.

2021. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy soha többet ne keressen - és te se keresd őt soha.
2021. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem kell megkérnem, 9. Ez az ő reszortja eleve, a szakitas.

Majd az egyik komoly lesz.


Csak akkor ne várná el a bizalmam, meg a több infot rolam.

2021. ápr. 7. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!