Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kérjek, amivel bizonyithat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérjek, amivel bizonyithatna hogy bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Pl a múltamrol faggat. Ami azért nem egy konnyu téma.

Nem érzem ugy hogy nem ítélne el, hiába mondja, mert akármikor nyujtok neki magamrol infokat, hát nem a legjobban reagál.

Plusz hajlamos nagy szavakkal dobálozni is. Könnyedén mondja hogy szeret, es szakitással is zsarol neha amiket nem gondol komolyan. És szerinte ezeket én reagálom tul!


Amikor várja tőlem ill rolam a további "necces"infokat, tovább faggatozik, es mondom neki, hogy nem bizom meg benne annyira, hogy tudnám azt, hogy ezektől függetlenul is mellettem állna, olyankor csak vagdalkózik, hogy én képzelgek róla rosszakat, nem adott okot bizalmatlanságra, bármi amit reagál mond én csavarom ki ugy hogy az negativ, mikozben máshogy is lehetne fogni.


Sőt szerinte pont forditva van mert speciel ő teljesen korrekt, én meg kapcsolatokat tartok fenn exekkel es hasonlok. Mikozben ő meg egyenes jellem.


Aztan amikor egyszer mégis kivivtam magamnak, hogy megértse, hogy ő maga nem ad alapot bizalomra, az ilyen könnyed szakitasokkal pl, vagy a visszatámadásaival, hirtelen váltott és most visszamutogatások helyett visszakerdezett, hogy ő nem ad alapot bizalomra es ezek szerint ő a sz.r?


Itt letettük a telefont.


Azaz ha erre azt mondom igen, akkor jönne a kérdés mégis mit kellene tennie ahhoz hogy bizzak benne nyugodtan?


Es akkor erre mit mondjak?



2021. ápr. 6. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy mindent akar tudni rólad, főleg a múltadról. Talán azért, hogy meggyőződjön arról, hogy megbízhat benned.

Csakhogy!

Elég gyakran az ilyen személyekből (nőkből és férfiakból egyaránt) szoktak idővel a nagyon féltékeny egyének kibújni.

2021. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem a bizalmad akarja, csak kontrollálni akar, azért manipulál. De ha hülye akarsz lenni és a saját bőrödön megtapasztalni akkor adjál még neki sok sok esélyt, hadd tegyen tönkre mielőtt eldob mint egy ronygot. Csak aztán meg ne sírj, te választottad ezt a jellemtelen szart :)
2021. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, megöltél valakit? 100 milliókat sikkasztottál? Vagy mi a lószartól félsz?
2021. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Az újabbnál újabb kérdéseivel a necces dolgaidról csak azért teszi hogy legyen oka megindokolni, amiért elhagy. Ha valamit elmondasz magadról, akkor félrehúzza a száját.

Hiába mondja, hogy nem, ő bele akar látni totálisan a lelkedbe. Ne dőlj be neki!

2021. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!