Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ilyen esetben a barátságuk titeket?

Figyelt kérdés
Régebben már együtt voltam a pasimmal 2 évet, és akkor valamennyire jóba volt egy sráccal. Majd szakítottunk 8 hónapra, és az idő alatt a legjobb barátjává vált, hiszen rengetegszer összejártak, sőt összehoztak egy egész nagy baráti társaságot. De ennek a srácnak van egy húga is, aki szintén gyakran ott volt a társaságban, és a pasimmal is nagyon jóba lettek. Van pár közös képük, elmentek kettesben kávézni stb.. Iszonyat féltékeny voltam rá, de állítólag nem történt köztük semmi. Ami még zavaró volt, hogy az összes baráti kör bátorította őket, hogy jöjjönek már össze... De végül ebből nem lett semmi, a csaj közben külföldre költözött, mi összejöttünk ismét a barátommal. Most pedig egyre jobban zavar ez az egész szituáció, hogy ugyanúgy összeülnek, engem kihagynak a társaságból, és folyamatosan arról a csajról megy a pletyka, hogy most hova költözött, meg kivel jött össze. Egyszerűen zavar, hogy a legjobb barátja húgával "kavart", meg hogy alapból a többiek is bátorították anno, és a mai napig ilyenekkel barátkozik. Ha azt mondom, hogy ne barátkozzon ilyenekkel, akkor pedig velem fog szakítani. Ti mit tennétek?
2021. ápr. 7. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Semmit. Szerintem egy kicsit túlreagálod ezt.
2021. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem is kavartak és a csaj egyébként is külföldön van. Nagyon gyenge lábakon állnak az érveid, az meg egyenesen nevetséges, hogy ilyen indokokkal akarnád eltiltani (?!) a barátaitól. Mi közöd van neked ahhoz, hogy a barátai milyen tanácsokat adtak neki abban az időben, amikor NEM IS VOLTATOK EGYÜTT. Nem hívnak abba a társaságba és ennek szerintem meg is van az oka. Állj le és dolgozz az önbecsüléseden. Ha a munkahelyén egy kollegina rámosolyog, akkor megparancsolod, hogy mondjon fel? Ne égesd már magad ilyen semmi szarságokért.
2021. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlreagálod! A csajok jönnek mennek, a barátok pedig maradnak!
2021. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!