Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen belém van zúgva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belém van zúgva a barátom legjobb barátja. Hogy kezeljem a dolgot? Nem akarom, hogy miattam véget érjen a barátságuk.

Figyelt kérdés

Nagyon feltűnő már egy ideje, hogy amikor összejön a társaság, és ott van ez a srác, teljesen zavarban van tőlem. De ez még semmi ahhoz képest, hogy amikor nincs bent éppen a barátom, szinte ódákat zeng rólam és mindig elmondja, hogy én vagyok számára az álomnő és minden nőben engem fog keresni és neki csak olyan barátnő kell mint én vagyok. Kb fél éve vettem észre ezeket. A barátom nem csinál ügyet a dologból, mert csak annyit vesz észre, hogy a legjobb barátja örül, hogy ilyen barátnője van, mint én. Namármost, mit kellene kezdenem ebben a helyzetben? Lassan 4 éve vagyunk együtt...

20L


2015. ápr. 3. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, te miért akarsz kilógni a sorból, mikor ma már minden nő azt csinálja, hogy tönkretesznek egy hosszú barátságot, aztán megalázzák és kidobják a pasit. Ma ez a trendi, szóval hajrá.
2015. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem sikerült a kérdésre válaszolnod.

Természetesen nem akarom tönkretenni a barátságukat, ovis koruk óta összejárnak. Szakítani sem akarok a barátommal, már szinte olyanok vagyunk, mint a "házastársak". :)

2015. ápr. 3. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj :), ha már nem tartja tiszteletben, hogy a haverja csaja vagy akkor mar régen lőttek ennek az egésznek.
2015. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy miért a nő a hibás, ha a barátnak a "haverja" akarja megdugni a barátnőt! :D Ez olyan hülye pasis felfogás! Még a "jó barát" akar kufircolni a csajjal és a nő a hibás... logikus... csak nem értem... :D Az én barátomnak volt 2 nagyon jó haverja és gyakran kijártam a barátommal velük. Tudtam, hogy mindkettőnek nagyon bejövök, de ezt figyelmen kívül hagytam. Az egyik gyakran rám írt facen és sokat beszéltünk, Ő mindig felhozta, hogy én nagyon bejövök neki és szép, okos vagyok stb... de én tereltem a témát! A barátom tudja a facebook jelszavam és szokta nézni, hogy mi mit ír nekem, így meg is látta a beszélgetést és nagy botrány volt. Néhány hónapnyi csend után ismét rám írt, azt mondta, hogy normális lesz és "elfelejtett érzelmileg"... Nem sokkal utána felhívott telefonon, hogy nagyon szerelmes belém, hagyjam ott a barátomat és imád, feljön értem és költözzünk össze. Másnap ráírtam, hogyha ez kiderül, akkor hatalmas nagy gondok lesznek (részegen nagyon pletykás a hapsi), így mondta, hogy mondjuk el együtt. A barátom nagyon mérges lett é nem is beszéltek egy ideig, de unszoltam és megint jóban lettek, utána már tényleg soha többé nem zargatott. Majd a másik haverja a barátomnak benyögte, hogy ő is szerelmes belém és fuuu... nagyon ciki volt :D Nem tudtam mit csináljak, így összehívtam a bandát, 4-en elmentünk kicsit kikapcsolódni, de a barátomnak az egyik haverja beszólogatott neki és hát... nagy veszekedés lett belőle. Így arra jutottam, hogy inkább többé ki se megyek a barátom haverjaihoz és nem rontom tovább a helyzetet :D Szóval 2 éve nem mentem ki velük, azóta csend és nyugalom van :)

23L

2015. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!