Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az a helyzet, hogy a párom a volt feleségének is vásárol alkalmakkor?

Figyelt kérdés
Elváltak másfél éve, van két gyerekük. Az exnek van kocsija, meg tudná oldani a vásárlást, de sokszor a párom vásárol be neki és a gyerekeknek. Természetesen nem az a gond, hogy a gyerekeinek vásárol, de az exnek miért kell? Kötelességem ezt megtűrni?

2021. ápr. 8. 12:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Én nem csinálnék ebből ügyet.

Szerintem az is ritkaság hogy válás után az emberek még normális hangnemben képesek egymással beszélni.

Inkább örülnék,hogy a párom normálisan áll a gyerekei anyjához.Ez azért róla/róluk állít ki bizonyítványt,hogy lehet válás után is normális a kapcsolat.

Persze,nem kell átesni a ló túloldalára,de egy bevásárlás nem lenne gond.Akkor sem ha neki is vesz valamit.Ha nekünk ettől még ugyanúgy jut mindenre egyáltalán nem érdekelne.

2021. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
#9: Nincs még gyerkem, bolt is van a közelben. Viszont én nem is kezdenék csomagos pasival.
2021. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

"Nem kell elvált, gyerekes pasival ismerkedni, ha nem tudod elviselni, hogy ők örökre az élete részei maradnak."


Ja. A gyerekei, de nem az exe.

Nem mellesleg mondjuk Martinit vagy Napoleon konyakot ne a pasival vetessen már meg úgy, hogy ki sem fizeti.

2021. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13-as köszönöm, én is teljesen így látom, emiatt vagyok kiakadva.
2021. ápr. 8. 14:52
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Keress gyerektelen pasit. Elég sok van.
2021. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%

"Ja. A gyerekei, de nem az exe."


Az exe is. Mivel ő a gyerekei anyja. Ezt sokan nem veszik figyelembe, pedig kéne. A gyerekek mellett mindig lesz ott egy anya is, aki az ex.

2021. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem csinálnék belőle ügyet,mert hiába ex, hiába fizet valaki rendesen gyerektartást, azért a munka neheze az anyára hárul. Néhány bevásárlással nincs ez a teher túl fizetve.
2021. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%
17-essel egyet tudok érteni. az anya végzi a meló legnagyobb részét, neki kell állandóan gondoskodnia, nevelnie a KÖZÖS gyerekeket. szerintem ameddig nem a ti szátokból veszi ki az ételt, megteheti simán. én még barátokkal is megtenném ezt, nem hogy a gyerekeim anyjával
2021. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!