Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm féltékenykedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm féltékenykedik, mert más lánnyal is csetelek, de csak baráti alapon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezt magában kell rendeznie, hogy ő szerint ez belefér e-. Mert szerintem beteges dolog az, hogy onnantól, hogy valaki foglalt csak a saját nemével beszélgethet , mint ha onnantól mindenkitől menekülni kéne aki másik nembe tartozik. 27N
2021. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Beteg s csaj. Minden normális ember beszélget azzal ski neki szimpatikus. Függetlenül, hogy milyen nemű. Munkahelyen is , beszélgetünk, hülyéskedünk. Gondolom a nejem is.
2021. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon egyszerű...Nézd úgy a dolgot, hogy ha ő tenné ugyanezt, tehát más pasikkal csetelne, akkor te hogyan éreznéd magad, mit váltana ki belőled?
2021. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Azért az se mindegy, kinek hol van az a bizonyos "határ" a baráti alapon való csevegésben. Volt exem, aki szintén baráti alapon egy régi osztálytársával beszélgetett, a csaj fürdőruhás képtől kezdve mindenfélét küldött neki és közben viccelődve kérdezte is, hogy "amúgy barátnőd nem lesz mérges". Rettenetesen megalázó volt, kértem, hogy húzzák meg a határt, nem volt rá képes, nem véletlenül ex.

Az, ha tényleg hétköznapi dolgokról beszélgetnek, az belefér, nekem is vannak fiú barátaim. De soha, semelyik kapcsolatomban nem adtam okot arra, hogy ez zavaró legyen, mert én érzem, hogy mi fér bele és mi nem.

Barátom is csetel amúgy lány ismerősökkel néha napján, nem zavar, amíg nem megy át flörtölésbe, találkozgatásokba a dolog.


22N

2021. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevés az infó! Nem mindegy, mikor, miről és mennyit beszéltek. Ha a nap nagy részét átbeszélgetitek, esetleg úgy viselkedsz a párod társaságában, hogy levágós, h suttyomban beszélgetsz a másik lánnyal kb. Egész nap, vagy mondjuk necces témákat is megbeszéltek, amit a pároddal kéne inkább. Esetleg kis flörtölés is megy. Vagy mondjuk lefekvés előtt, meg ébredéskor is azonnal írsz. Na ez a nem mindegy, nem az, ha néha ráírtok egymásra, hogy mi a helyzet, vagy van egy nagyobb baràti társaság, és összeültök, netán a barátnőd is “beavatott”, tud a lányról mindent amit tudni kell, nincs semmi titokként kezelve...ezt gondold végig mégegyszer, majd fuss neki, hogy esetleg lehet, tényleg jogosan zavarja...
2021. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csetelj vagy ecseteld,hogy de csetelsz.
2021. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!