Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel lassan 2eve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujhelyi Kristof Gupp kérdése:

A barátnőmmel lassan 2eve együtt vagyunk. Az elmúlt 4hetben elég sok vita feltekenykedes volt közöttünk. (17) éves . Nyaron dolgozott és ott volt egy srác. Szerintetek mit csináljak? Uljek és várják? Varjam hogy keressen?

Figyelt kérdés
Azzal a sarccal kivel egyre többet volt én meg egyre jobban le lettem szarva. A születésnapi bulijan beszélgettem akivel együtt dolgozik,testvérével. És azt mondja higy ölelgeti fogodssa stb. Közben ott vagyok neki én lassan 2eves párkapcsolatban. Mára addig fajult a dolog hogy szakítani akar és időt szeretne. És azt mondja nem más miatt hanem mert féltékenység és már nem birja elviselni. Hat de ETA féltékenység az miatt is ki alakult, mert tavaly pont egy éve volt egy hasonló helyzet. Volt egy másik srác egy éve voltunk együtt és higy legyen szünet stb. Szakított velem és már este a másikkal smarolt. És valahigy úgy alakult hogy össze jottunk újra nehezen de sikerült túl tenni magam rajta. Idén ugyan ez a helyett csak már annyira durva, higy titokba vele talkozik, eljarkalnak, plusznapokat dolgozott miatta. Én meg mindig valahigy parkoló pályán voltam. Nem akart velem lenni nem akart semmit. Éjjel nappal vele van. Nem csalt meg. De én ezt egy kicsit többnek érzem mint ami köztünk van mint barátság amit ő mond. Egyszerűen nem tudom mit tegyek uljek és várják higy eldöntse mit akar? Varjam meg mikor mondja azt higy vége vagy hogy hiányzom és nem akar elvesziteni? Egyszerűen elfáradtam tönkre mentem. 4het alatt 8kilot fogytam és egyszerűen bele orulok mert szeretem ő az első kapcsolatom ő az első mindenben. 21eves vagyok.
2018. szept. 4. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagy, előtted az élet, ne ilyen kislányra pazarold az idődet.


Főleg, hogy már tavaly is volt egy hasonló szitu, nem kellett volna újrakezdeni már akkor.

2018. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meneszteném a csajt. Akkor is, ha nem csalt meg. Most nagylánynak érzi magát, mert keresett 80.000Ft -ot, és valami kanegér rámozdult. Borzalmas személyiség. Legrövidebb úton szakíts vele!

Ezt pasiként mondom

2018. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
100%
kapcarongynak használ. Amíg nincs más addig jó vagy aztán lepattint te meg loholsz utána. Rúgd ki és keress valami normális nőt.
2018. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire várnál, hogy beléd szeressen? Ez nem fog megtörténni. Szakíts vele végleg, ne pocsékold az időd ilyen nőkre. Ő konkrétan eljár melletted vadászni, ha talál jobbat meg lelép. Már kétszer megtette, amikor meg leesik neki, hogy nem jó cserét csinált visszamegy hozzád. Legyen már egy kis tartás benned!
2018. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bakker 17..+amit a 2es ìrt tele a zsebe. De visszatérve 17 éves lánytól mit vársz?? 1+1év már nagy idő. Kislány még.
2018. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!