Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlreagálom?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok két gyerekkel (5 éves ovis, aki most itthon van az ovizárlat miatt és egy 2 hónapos) cseden. A férjem vállalkozó, akinek most szerencsére jól beindult a szekér és vett fel egy alkalmazottat.

Mióta van az alkalmazott (2 hónapja), azóta a férjem rendszeresen elhordja itthonról a kávét és a tejet, hogy tudjanak bent kávézni. Első alkalommal kérdeztem tőle csak úgy érdeklődésből, hogy ő fogja-e fizetni a kávét, tejet az alkalmazottnak, de eléggé kerülte a válaszadást, valamit gagyogott arról, hogy majd szól neki, hogy ő is hozzon kávét, tejet, de nem volt egyértelmű. Azóta rendszeresen viszi itthonról el, az alkalmazott egyszer sem vett még. Most újra rákérdeztem, mert a férjem most az itthon lévő utolsó tejet vitte ma el és mondtam, hogy így nem fogok tudni kakaót adni a gyereknek, és rákérdeztem, hogy az alkalmazott hozott-e már tejet meg kávét, erre nekem ugrott a férjem, hogy mit forszírozom ezt, azt fizet az alkalmazottnak amit akar és utalt át nekem pénzt (általában én vásárlok be hétvégente a csedemből, ő pedig fizeti a rezsit, de a csed kevés a havi kajára, így hó végén szokott a férjem átutalni a számlámra, hogy tudjak vásárolni), vegyek tejet, ha ennyire fáj. Mondtam, hogy nem az fáj, ha bármit fizet az alkalmazottnak, hanem az, hogy itthonról hordja el és utána nekem 2 gyerekkel kell elmennem és kora reggel már egy kakaót se tudok csinálni és hogy amúgy sem értem, miért titkolózik ezzel a tejkérdéssel ennyire és hogy pénzzel nem tudok kakaót csinálni, el kell menni a boltba hozzá. Ő sosem jár boltba, néha megígéri, de aztán tojik rá, csak ígéret marad.

Tényleg túlreagálom ezt? Tényleg az a megoldás, hogy én cipelek haza több tejet azért, hogy ő reggelente elhordhassa be a munkahelyére? Múlt héten, mikor bevásároltam, vettem 2 kartonnal és bent hagytam a kocsiba, hogy vigye be a munakhelyére és ne az itthonit hordja el. Az azóta is a kocsiban van és megint itthonról viszi egyesével reggelente.

Persze, fogom és behozom a kocsiból azt a két kartont, h legyen itthon. Viszont ezzel a megoldással az a bajom, hogy én megyek a boltba, cipelem haza a tejet, hozom be a házba, rakom a helyére és ő meg innen viszi.

Tényleg az én dolgom, hogy hetente annyival több tejet vegyek és hordjak haza, hogy az alkalmazott tejadagja is meglegyen? Okés, hogy most olyan helyzetben vagyunk, hogy kevesebb pénzt adok haza, és nem is az a bajom, hogy az alkalmazottnak fizetjük a kávét-tejét, de tényleg normális, hogy én nekem kell ezzel foglalkozni? Szerintem nem. A férjem meg összeveszett velem, hogy joga van elvinni, mert utalt át pénzt és kapjam be, ha tovább csesztetem ezzel, elválik. Ezt én komolyan nem értem.

Tényleg nem azzal van bajom, hogy bármit fizet bárkinek, hanem hogy nekem kell ezzel foglalkoznom. Ez most normális vagy felfújom?



2021. ápr. 9. 09:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
39%
Is-is. Abban igazad van, hogy ne mindet vigye el. Viszont azt nem tilthatod meg, hogy cafeteriát adjon munkáltatóként (úgy, érzem, ezzel is gondod van).
2021. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Azt csinál az alkalmazottjával, amit szeretne. DE akkor menjen be a boltba és vegyenmaguknak, vagy ha már vettél neki akkor azt hordja el és ne előletek.
2021. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
31%

Komolyan azzal vagy elfoglalva, hogy normális e, hogy elhordja otthonról a tejet, nem nézve azt, hogy a saját gyereke szájából viszi el a szeretőjének??! Ennyire nem lehetsz már vak!


Már nem szeret téged és leszarja a gyerekeket is, mivel az új nőjével hetyeg, míg te otthon vezeted a háztartást és mellette a gyerek nevelést. Nem véletlenül fordult ekkorát, hogy semmibe sem vesz titeket és dobálózik a válással.


Én inkább a helyedben gyűjtögetnék a hamarosan bekövetkező helyzetre és átgondolnám a továbbiakban hogyan tovább, kihez, hova lehetne menni két gyerekkel, mikor benyőgi, hogy van neki valakije és pakold össze a cuccaid, mert válni akar.

2021. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
Nem egy hatalamas probléma ez. Amikor elviszi, mond meg neki, hogy hazafelé hozzon 1 liter tejet.
2021. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h megcsal vele, egyszerűen csak lusta boltba menni. Ha mondanám, h hazafelé hozzon helyette egy litert, akkor nem hozna, mert tudom, h lusta ehhez. Neki nagyon kényelmes az, hogy én megyek hétvégén bevásárolni.
2021. ápr. 9. 09:58
 6/38 anonim ***** válasza:
19%
Még nem, de majd fog. Imponálni akar neki. Egyértelmű.
2021. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%

Ha a reggeli első kv-m elől vinné el bárki is a tejet megmondanám neki hogy vagy otthagyja vagy elásom a kertben. 😂

Az utolsó tejet ne vigye el. Ha úgy is elmegy akkor ugorjon be útközben a boltba. Amúgy semmi gond nincs ezzel. A tej és kv egy fizetéshez képest szinte semmi befektetés. Mégis egy alkalmazott érezheti magát megtisztelve ha a főnök mindig hoz neki reggel.

2021. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha ad cafeteriát, de én bárhol dolgoztam, ahol esetleg fizették a kávét (egy munkahelyem volt ilyen, a többi helyen max kajajegyet adtam, van ahol azt sem) a főnököm sose a saját lákásából hozta be nekünk a tejet meg a kávét ezzel a feleségét terhelve azzal, hogy az asszonynak kellett helyette venni újat otthonra.
2021. ápr. 9. 10:00
 9/38 A kérdező kommentje:
ÉS az nem gond, ha egy alkalmazottat megtisztel, közben a feleségét pedig seggberúgja itthon ezzel?
2021. ápr. 9. 10:05
 10/38 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nyugodj le. Pasiból van, őket ez annyira nem izgatja. Előlem édesapám mindig megette a csokikat, stb. Mai napig ez a szokása . Nem érdemes vitatkozni ezen. Hozd be a tejet és kész . Inkább azon húznám fel a szemöldökömet, hogy mi ez a különcködés a kiadásokban. Neked van félre tett pénzed ? Tudsz félre tenni a jövőre nézve ? Ő többet keres gondolom, de még is te fizetsz a gyerekek után . Nem is csináljátok felesbe és hó végén ő utal. Na ez a megalázó .
2021. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!